03 Mart Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri

NALDÖKENBEYİ

1 yılı aşkın süre sonra çıktığı ilk koşusunda kazanırken uzun mesafede eşgali ve dirençli görüntüsü ile farkını ortaya koyan safkan bir koşu görme avantajıyla kısalan mesafede tekrarını getirebilir. Ancak, aprantisinin bugün mesafenin kısalığından ötürü biraz daha dikkatli olması gerekir. Son yarışında çünkü, mesafeden dolayı yerini kolayca bulmuş, düzlükte ise yapıştığı rakibinden 100 tabelası geçilirken hafif kurtulup kendini potaya atmıştı. O şansı bugün önlere çabuk sarkmazsa bulması zor olabilir. Önde konumlanacak ve yeniden form tutan rakiplerinin bir adım önünde Naldökenbeyi, koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır. 

TEMELKAN 

Başarırız performansları sonrası iki koşu önce uzun mesafeye yatkınlığını ekürisine kaybettiği koşuda fazlasıyla gösteren safkan uygun rakiplerine bugün üstünlük kurabilir. Son kısa mesafeli koşusunda aslında bir çok problemle düzlüğe girilene kadar boğuşmuştu. Başlangıçta binicisi öne atmaya çalışmış fakat, dışa doğru kayınca bir ara kantarmayı elinde tutmakta zorlanmıştı. 600 direğine varılırken rakibinn yanına yanaştıktan sonra ayağını sabit devam ettirince bir anda mücadeleden koparak tabela dışında kalan Temelkan bugün oldukça uygun grupta ve mesafe avantajına sahip. 3 gün önce 800'ü 56, 400'ü 28.5 rahat iş yapıp, dün sabah kenterinde ise diri göründü. Uygun rakipleri yanında günün bankosu olarak kuponlara yazılmalıdır. 

TOROSDAĞI

Art arda gördüğü koşulardan sonra pistte gördüğü ilk yarışında rakibi Onarbey'i sıkı mücadele sonucu gerisinde tutan safkan bugünde birinciliğin en güçlü adayıdır. Tolga'da yeniden binecek ki şansı bende bir kat daha arttı. Başlarda temposunu bozmak isteyecek rakipleri var ama ben buna müsaade edeceğini düşünmüyorum. Mesafenin kısalması ise lehine dönüştü. Önde kuracağı temponun hakkını, rakiplerine karşılık vererek almaya yakın gördüğüm Torosdağı beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

4.3.1.6

5.2.1.4.6.7

2-TEMELKAN

1.3

8.3

8.7.1.2.4

ALTILI

4.3.1.6

5.2.1.4.6.7

2-TEMELKAN

1.3

8.3.1

8.7.1.2.4.5.11.6

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski