04 Mart Kara Kamçı Antalya Altılı Ganyan Tahminleri

 

LUCKY JUSTEN

Bu sezon biraz sık koşular sergilemesine rağmen, sürekli daha sert rakipler yanında start alıp, etkili performansları ile dikkat çeken safkan Delawera-El Nino ardı son üçüncülüğünde iz bıraktı. Pistteki ilk mücadelesi de tempo olarak lehine işleyecek. Bugün bence, Mourinho startta takılırsa Alessandra'nın tempoyu üstlenmesini bekliyorum. Düzlüğe kantarma dolu girmesini beklediğim Lucky Justen, eğer son yarışlarına benzer efor gösterirse, uygun rakipleri yanında birinciliğin en güçlü adayı olur. Ölçekli şablonlarda tek adaydır. 

SERHAT FIRTINASI

5 aylık aradan sonra Kocaeli'de iki koşuya çıkıp bugünkü gruba yetebilecek performansa ulaştığını düşündüğüm safkan kazanacaktır. 17 gün önce ilk uzun mesafeli koşusunda, düzlüğe sert giren rakiplerinin hemen arkasında konumlanıp atak yapsada üçüncü sırada yer edinmişti. Ancak, performansını yarışın tamamına yayarsak kaliteli görüntü bıraktı. Ankara'da hazırlıklarında devam edip, ayın 27'sin de 1200'ü 1.24.5, 1000'i 1.09.5, 400'ü 28 rahat işi yeterli görün en Serhat Fırtınası, uygun rakipler yanında maidena vede edecek isimdir. Günün bankosu olarak tavsiye ediyorum. 

BUBO

Bugüne dek iki uzun mesafeli yarışa İzmir'de çıkıp etkili olabilen safkan uygun rakipler ile koşacak. Son yarışı biraz daha farklı idi. Camete ve Rüzgarkaan ardı üçüncülüğüyle göz dolduran Bubo, pisti yadırgamaz ise potaya uzanması da zor olmayabilir. Bariz kaçak bir ismin olmaması da tempoda naısl bir yol izleneceğini belli etmiyor. Bu kargaşada lehine dönen avantajlar ve İzmir'de en son gerçekleştirdiği 600'ü 42.5, 400'ü 28.6 rahat galop yapan Bubo, birinciliğin en güçlü adayıdır. Ölçekli kuponlarda günün bankosu olarak yazılabilir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

1.3.8.7.9.5.4.2

3-LUCKY JUSTEN

6.1.2.5.7.8

5.2.1.3.4

2-SERHAT FIRTINASI 

1-BUBO

24 TL

ALTILI

1.3.8.7.9.5.4.2

3.1.2.5.4

6.1.2.5.7.8

5.2.1.3.4

2-SERHAT FIRTINASI 

1-BUBO

120 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski