06 Mart Kara Kamçı Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 

ZOLO MUUM

Uzun mesafede bu pisti çok etkili olmayan binicisi ile lehine çevirdikten sonra A3 koşuda Golden Deign ve Espinoza ardı üçüncülüğü çok başarılıydı. En azından daha hafif gruplarda nasıl koşabileceğini ve performans sergileyebileceğini görmüş olduk. Bugün Özcan'ın tam stiline oturmuş isim olarak görünen Zolo Muum, 600'ü 40, 400'ü 26.3 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Tek olarak kuponlarda değerlendirilebilir. 

SÜPÜRÜCÜ

İki formda ve kaliteli ekürileri ile birlikte koşuya katılacak safkan içlerinden en şanslısı gibi duruyor. Bu isim uzun mesafeye çok yatkın. Anne kardeşi Gazi koşusunda tabelanın son sırasında yer alan Vancouver'dir. Bir çok önemli koşuda başarılı sonuçlar ve performanslar sergilemiş isim. Hazırlıkları biraz eksik görünse de 1000'i 1.02.8, 400'ü 25.3 çalışarak ve 800'ü 50.5, 400'ü 25.3 rahat iki iş gerçekleştirdi. Süpürücü, Koşunun favorisidir. Kötü koşması halinde Köstenceli'nin devreye gireceğini düşünüyorum. Uzun mesafeli kum yarışlarında performansıyla ön plana çıkan safkan Kocakaya avantajıyla eküsini sıkıştıracaktır. Süpürücü, Köstenceli ve Wmurcott günün banko isimleridir. 

EFKARLIEFE

Çim pist deneyimi az olmasına rağmen pistte bir defa yarışa katılıp tabelanın son sırasında kendine yer bulmuştu.Uzun aradan sonra çim piste sert grupta çıkacak. Ancak rakiplerinin bir çoğu uzun süredir koşmuyor ve bazıları ise henüz form grafiğini yükseltmiş durumda değil. Günün bence en karışık ve kalabalık yarışında eğer, start çıkışı ile ön gurubu zorlayıp, liderliği eline geçirebilirse hafif sikleti, 600'ü 42.9, 400'ü 28.5 rahat galobu ile beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Efkarlıefe, Günün sürprizde mutlaka şans verilmesi gereken ismidir. 

KARA OSMAN

Katıldığı iki kum pist koşusunda henüz istenilen seviyede performanslar sergileyemeyen ancak, kalitesi ile çim pisti daha farklı koşmasını beklediğim Kara Osman'ın kısrak babası Danehill. Annesi Duygulu, Danehillmark, Dylan Thomas, Bona Deha ve Kurtaran ile anneden kardeş. Yine Kara Osman'ın anne kardeşi sakatlanmasa idi, bence adından fazlasıyla bahsettirecek isim Deniz Mavisi. Ayrıca uzun mesafede koşulan Grup-2 Sakarya'da 3, Sait Akson'da ise ikinci sırada yer alan Montenegro'da bu kan hattının temsilcisi. 8 gün önce galop niyetine gördüğü kısa mesafeli kum pist yarışından sonra 400'ü 25.6 çok rahat işinde biraz daha derli toplu görünen Kara Osman kalitesini sahaya yansıtabilirse, bugün %4'lük düşük AGF oranına rağmen günün sürprizini gerçekleştirip kazanabilir. Bankomdur.

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1.ALTILI

2.1.5.6

3-ZOLO MUUM // 2

5-SÜPÜRÜCÜ

11.8.3.7.9.1

11.1.3.6.4.9.10

2.5 // 4

2.ALTILI 

11.8.3.7.9.1

11.1.3.6.4.9.10

2.5 // 4

3.1 // 2.4

3-KARA OSMAN

11.12.1 // 41 Yorumlar

Daha yeni Daha eski