09 Mart Yiğit Can Antalya At Yarışı Tahminleri

 


ÖZENGER

Antalya serüveninde hanesine etkileyici sonuçlar yazdıran seri safkan ikinciliklerine nokta koyabilecek performansa ulaşarak tırnaklarının ucuna dayandı. Kendinin tempo üstlendiği yarışlarda kararsız tavırlarından çizgiye ulaşamadı. Gurubun en seri ismi sayılan Özeneger bu sefer rakiplerine dirençli duruşuyla geçit vermemek için her şeyini ortaya koyacaktır. Altı günlük aradan çizgiyi önde geçerek özlediği birinciliği yazdırabilir. 

DEDEM AHMET

Ara dönüşü uzun mesafede start verdiği yarışlarının birinde rakibi Oğlum Utklu'ya teslim olarak az farkla ikincilik çıkartan isimden katıldığı yarışların ardına hanesine yazdırdığı kısa birincilikle daha avantajlı dönecektir. Sert gurupta son yarışını tabela dışında kalarak bitiren Dedem Ahmet uygun rakiplerine geçit vermeyebilir. 

AYDERLİTURBO

Gurubun istikrarlı ismi her pistte hanesine yazdırdığı sonuçlarla rakiplerinden biraz daha ön planda çıkıyor. Kocaeli'de 1700 mesafeli yarışı şimdiye dek en uzun mesafesiydi. Sarıyerli ve Balmelda'ya karşı koyamayınca üçüncülükle yetindi. Antalya kumuna yabancılık çekmeyeceğine inandığım Aydereliturbo 800-56.4, 400-28 rahat hazırlığıyla günün bankosu. 

EDİTÖR: 

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 

NORMAL ALTILI

4.6.2.3

5.1.2

2.5.1.3

1-AYDERELİTURBO

4.3.6

1.7.4

ALTILI

4.6.2.3

5.1.2.3

2.5.1.3

1-AYDERELİTURBO

4.3.6.1.2

1.7.4.8.3

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski