11 Mart Yiğit Can Antalya At Yarışı Tahminleri

 

QUEEN AYÇA

Ağır sikletli kısrak uzun mesafeli yarışlarında istikrarını bozmadan hanesine iyi sonuçları yazdırdı. Sekiz gün önce pistte çıktığı yarışta 50 metre startta kalarak koşuya noktayı koydu denilirken bir formda rakibi olan Zamane'yi ardına sarktırıp ikinciliği almıştı. Pistin en formda binicisiyle bir koşu bara sonrası bir sefer daha sahaya çıkan Queen Ayça kusursuz formu ve uygun gurupta çizgiye en yakın isimdir. 

MY WAY TO WAY

Satış listesine koyulan safkan kısa vadeli koşudan hanesine yazdırdığı birincilikle formunu ispatladı diyebilirim. İki koşudur şansını uzun mesafelerde deneyip gayet başarılı performanslara ulaşan isim Serastro'dan 8 boy farkla mağlup çıktığı yarışta formda isimleri tabelanın diğer basamaklarına itti. Salih Çelik'le bir sefer daha sahaya çıkan My Way To Way bişr hafta önce sergilediği çabayı yenilerse çizgiden galip çıkması uğruna büyük adım atmış olur. Piste alışkın ve istikrarlı isim Maximus Boy uyumlu aprantisi ve denk gurupta 800-50.3, 400-25.2 rahat hazırlığıyla rakibidir. 

STEEL STAINLESS

Bugüne denk olmayan pistte iki kısa mesafeli koşularında hanesine ikincilikleri yazdıran uzun mesafeye daha elverişli görünen kısraktan uygun gurupta çizgiyi önde geçebilir. Rakibi Red Wispher startta 50 metre oylandığı koşuda üçüncü sırayı kurtarmış isimdi. Yarışta aynı sorunu bir daha tekrar ederse favorinin kazanmasına su dökmeyecektir. Jokeyle çıktığı son yarışında düzlükte çabası ve gayretiyle kopmadan yarışı koparan rakibine yaklaşma isteğini bir sefer daha sahaya yansıtırsa lehine dönen mesafe ve uygun guruptan 600-38.7, 400-25.3 rahat hazırlığıyla maidenda son performansına çıkacağı koşu olur inancındayım bankom. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI 

2.8.1.4

5.2.1.4.6

7.6.3.1

2.1

1-STEEL STAINLESS

3.8.9

ALTILI

2.8.1.4

5.2.1.4.6

7.6.3.1.4.2.5

2.1

1-STEEL STAINLESS

3.8.9.1.5.2

Daha yeni Daha eski