13 Mart Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 

NALDÖKENBEYİ

Kizbert'in güçlü temsilcisi sezonda dört koşu hanesine birincilik yazdırarak istikrarlı biçimde önündeki tüm engelleri aşarak devam ediyor. Bu yarışların ikisini mesafe elde eden safkan aprantisiyle iki koşudur uyumlu ve tutarlı performanslarıyla rakiplerine fırsat vermedi. Denk gurupta formunu koruyan Naldökenbeyi gurubun içine hemen sarkıp düzlükte fişi çekebilir favorimdir. 

GÜNDÜZDÜŞÜ

Birinciliklerine İzmir'de bir koşu sığdıran rakipleriyle arasında açık ara fark olduğuna inandığım günün yüksek oranda en güvenilir ismi olarak çıkan Gündüzdüşü piste gurup yarışta seviyesinin üzerine çıkamadığından tabela yapamadı. Bursa'da kısa vadeli yarışta Saluki ve daha sert isimleri kolay görüntüsüyle ekarte eden safkan açık ara kalite farkı bulunan rakiplerine şans tanımayıp çizgiye uzanarak hanesine birinciliği yazdıracakır günün bankosu. 

KEEP YOUR DISTANCE

Gurubun seri safkanını önde rahatsız edebilecek rakibi olmadığından çok şanslı görüyorum. Pistte çim dahil beş kere mesafede boy gösterip ikisini çizgiyi önde geçerek tamamladı. Başlama sesiyle öndeki boşluğu seri ataklarıyla doldurmasını umduğum Keep Your Dance 600-37.7, 400-24.4 rahat hazırlığıyla beyaz bayrak ayna yarışı yapamaya çok yakın görünüyor. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1. ALTILI

9.4.5.6.8

2.5.8

2.4 // 1.3

1-GÜNDÜZDÜŞÜ

3.8.4.12.2

2.6.1.4

2. ALTILI

3.8.4.12.2

2.6.1.4

8.3.2.11

6.3.2.7

5-KEEP YOUR DANCE

7.10 // 3.1.2

Daha yeni Daha eski