14 Mart Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 

ERDOĞDU

Geçen sezonun ortasından sonra toparladıktan sonra art arda aldığı iyi sonuçların devamını bu seneye yayan, son yarışlarını daha sert gruplarda yer alarak geçirmesine rağmen performansında düşüş yaşamayan safkan, aprantisi ile Kocaeli'de bir koşu görüp ikinci olmuştu. Ancak Erdoğdu'nun Bursa performansı çok farklı. Rakiplerinin içi ve daha sert gruplarda etkili olmayı başardı. Son startında yine sert isimler arasından tabela çıkartıp, hazırlıklarına ara vermeden bugüne özel galoplar gerçekleştirip, 1200'ü 1.25.5, 1000'i 1.10, 400'ü 28.3 rahat son, işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün ilk bankosudur. 

SERT YILDIRIM

Koşu mesafesinde bugüne dek dört koşu art arda görüp kazanmasını bilen safkan formunu koruyor. Özellikle İzmir'de en son sert rakipleri, start çıkışı ile birlikte aldığı bayrağı, tempoyu yüksek tutmasına rağmen son ana kadar taşımış, yarım boy farkla potaya uzanmıştı. O gün dikkat edilmesi gereken ise, Obrada gibi seri ve kaliteli isimlere numarayı teslim etmeyip, almasıydı.Bugün Beyond Redemption ve Obrada'da aynı stile sahip olduklarından, tek sprinter isim olarak görünen Lide'in de bu grup için yetersiz olduğunu düşünürsek, 1000'i 1.02.5, 400'ü 24.5 rahat galobu ile kazanacağını düşünüyorum. Sert Yıldırım, günün banko ismidir.

PHILBERTA

Bursa kumunda performansı artan kısrak bu sezon iki tabela yaptığı yarışın sonuçlarını burada aldı. Koşu genelinde rakip olabilecek isimlerin bir çoğu ara vermiş veya bir koşu görüp yeni yeni toparlanmaya çalışan safkanlar. Dişilere mahsus son yarışında ikinciliğiyle yeniden eski günlerine dönüş sinyalini fazlasıyla vererek potadan geçmişti. Bir haftalık ara sonrası tekrardan sahaya çıkacak Philberta, tempo biraz yüksek olursa işini bir tık kolaylaştırabilir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

3.4.1.2.7.5.6

6.5.9.10.1.3

3-ERDOĞDU

1-SERT YILDIRIM

1.3.4

4.9.11.12

ALTILI

3.4.1.2.7.5.6

6.5.9.10.1.3

3.2.8.7

1-SERT YILDIRIM

1.3.4

4.9.11.12

Daha yeni Daha eski