15 Mart Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1. ayağında

Starttan çıkıp tempoyu sürüklediği koşuda rakipleri Yiğit Kardeş, Mahzunkral ve Ovakartalı'nı gerisi.nde tutan Zafer Meydanı gelişen formu ve katlanan mesafede bir solukta aynaya ulaşabilir. Önde yalnızca sıkıştırabilecek Efkarlıefe'nin sınırlı gücüyle bu isteğini geri çevirecektir. Zafer Meydanı aynaya en yakın isimdir. Özcan'la tekrar buluşan kalite ve formda kısrak Yenersultan şartlar istediği gibi oluşursa srt rakip olur. Üç koşu seri yakalayan Kösef rakiplerinin sürtüşmesinden istifade edip 57.5-28.2 R çalışmasıyla devreye girebilir. Son olarak Yiğitkardeş bu ayağa yeterlidir. 

Günün üçüncü ayağında

Pist değişerek sıkıntı yaratmadan önünü her koşuda biraz daha farklı açan Toramankaya sertleşen guupta usta pilotuyla tekrar kayıtta. 1 hafta önce 200'ünü galop yaparcasına tamamladığı yarışta inanılmaz sprint atarak aynadan önde geçti. Şampiyon isimlerle ağırlaşan şartlarda mücadelesini lehine döndürmeye yakın safkan favorim. 4 ay sonra sahalara dönen Bayemir gene kalitesiyle rakiplerini kıskaca aldı. Aypars ve Oğlum Serkan'ın yüksek temposunu etkili ataklarıyla ve 128-1.12.8-29.6 R çalışmasıyla sert rakiptir. 

Günün beşinci ayağında

İlk koşusunda tutuk görüntüsünü kazandığı yarışla halının altına süpüren Space Walk ekürinin apranti indirimi aldığı isimdir. Uzun mesafeye yatkın kısrak aprantisi idare ederse 26.4 çok rahat çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Sıralı şek,ilde güzel koşular çıkartan Trap Queen son yarışında şeytanın bacağını kırdı. Uygun gurupta 49.7-24.7 Ç çalışmasıyla rakip. Uzun mesafe tecrübesine sahip Çolpanhatuın gurubun etkili ismidir. 38.7-25.7 R çalışmasıyla yazılır. 

Günün kapanış ayağında

Gurubun istikrar abidesi mücadele ettiği beş koşunun tamamında ikincilikleri hanesine yazdıran Sneel Man artık güvenip kazanmasını beklediğim isimdir. Uzun çim yarışında etkisini gösterdi. Dört kum koşusunda ikinciliklerini uygun gurupta taçlandırması bir adım uzakta. 53.5-26.2 Çok R çalışmasıyla günün bankosu. 

EDİTÖR:

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 

NORMAL ALTILI

7.9.1.6

4.1.9.7

8.3

1.5.3

1.2.6.3.9

1-SNELL MAN 

ALTILI

7.9.1.6

4.1.9.7.2.5

8.3.4

1.5.3.2.9.6

1.2.6.4

1-SNELL MAN 

Daha yeni Daha eski