15 Mart Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri

 


YENERSULTAN

Özcan Yıldırım'la iki koşu öncesinde kısa mesafede hanesine ikinciliği yazdıran safkandan uygun gurupta birincilikler serisine başlangıç yapmaya başlamasını umuyorum. Uzun mesafeli yarışta aprantisinin kontrolünde boğulan kısrak yarışa bomba gibi hazırlıklarla dönecektir. Zafer Meydanı ve Yiğit Kardeş'in kısa kapışmasından doğacak kızgın gidişatın ortasına kendini geç atmaya çalışacak Yener Sultan 800-58.5, 400-28.5 çok rahat galoplarıyla çizgiye en yakın kısraktır. 

TORAMANKAYA

Mesafe ve pist tanımadan rakiplerini al aşağı eden orta ve boyu uzayan mesafelerde kazanabilecek performansları sahaya süren safkanda güçlü isimler içinde bir daha güveneceğim. Eküriler, Aypars ve Bay Emir üçgeninde kazandığı son yarış neticesi gibi son ana kadar gücünü koruyacak safkan ıslak pistte harika performansla hanesine birinciliği yazdırdı. Çok ama çok zevkli düzlük yarışına sahne olacak koşunun en tepesine oturmaya yakın Toramankaya sihirbazla şapkadan tavşanı çıkartacaktır. Günün bankosu olarak yazılmalıdır. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

9.5.6.7

4.7.8.1

8-TORAMANKAYA

5.3.9

4.1.2.6

9.8.1

ALTILI

9.5.6.7

4.7.8.1

8-TORAMANKAYA

5.3.9.2.7

4.1.2.6

9.8.1.2.13

Daha yeni Daha eski