18 Mart Yiğit Can Antalya At Yarışı Tahminleri

 

PERSIAN ROSE

Antalya pistinde bugün itibarıyla açılacak sentetik kum pistinde ikinci mücadeleye sahne olan ayağın favorisi üç yarış gördüğü pistte iki sefer hanesine birincilikleri yazdıran safkan uygun gurupta, uyumlu sikletiyle bir yenisine çok uzakta değildir. 4 boy farkla kazandığı son performansında rakipleri daha sertlerdi. İstanbul sentetik pistinde başarılı geçmişe sahip olmakla beraber üç birincilikte adı yazılıydı. Seri isim Persian Rose 600-38, 400-215.4 rahat hazırlığıyla küçük ilk bankomdur. 

CEVHER 

Gurubun şampiyon safkanı Adana'da iki koşu hanesine birincilikleri sert isimleri ekarte ederek ulaştı. Sezon başlarında tuttuğu istikrarı bu senede boş geçmeden Antalya'da ilk koşusuna cazip isimleri yakalamış durumda sahneye çıkacaktır. Pistin daha tam oturmamış halini fırsata döndürecek Cevher uzu düzlükte yeteri kadar teşvik alabileceği biniciye kavuşmuş durumdadır. 1000-1.10.3, 400-28.7 hafif çalışmasıyla uygun rakipleri yanında günün bankolarındandır. 

SARUHANBEY

İstanbul pistinde form tutma aşamasını zorluklara geçirip tabelanın son sırasına konumlandığı yarışla Antalya'da yeni sayfa açmaya getirilen safkan henüz başarılı olamadı diyebilirim. Miaden yarışta hanesine yazdırdığı ikincilik kötü sonuç olarak algılanmamalıdır. Saruhanbey'den beklentiler yüksek olunca handikap koşuda bir rakibi son sıraya demir atmamak için zorlukla geçebildi. Pisti yeterince tanıdığını düşündüğüm isim ilk defa bu denli uygun rakipleri 1000-1.13, 600-41.4, 400-27.5 rahat hazırlığıyla çizgiye ulaşarak mağlup edecektir ÜÇÜNCÜ bankosu. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

ALTILI

3.5.1.2.4.6

1//2.5

2-CEVHER

7.1.2.4.5.6

2.1.4.3.5.6

1-SARUHANBEY

21.6 // 64.8 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski