20 Mart Sezer İzmir At Yarışı Tahmninleri

 

Günün ikinci ayağında

İstanbul'!dan formda gelen rakipleri uygun pistte koşuları mevcut Doğa Kanunu seri yapısıyla bir solukta aynaya kavuşabilir. Brave Gladiator'la beraber gonk sesiyle hareket edecek safkan 1.03.2-24 R çalışmasıyla aynayı önde geçmeye yakındır. Koşuda sprinte girebilen El Patron uzun mesafeli çim yarışlarında başarı yakalamış isimdir. Rakibi hata yaparsa 52-25.5 R çalışmasıyla bombayı patlatabilir. Rakibinden numarayı kapabilirse Brave Gladiator yazılmalı. Kum koşularında toparlayan Criminal'le bu ayak geçilir. 

Günün üçüncü ayağında 

Son yarışın çim pistte yüksek agf oranıyla favori konumda koşacakken pist değişikliği ve binicisinin iç bariyeri tercihlemesi aynayı önde geçmesine neden olmuştu. Rakipleri uygun kısrak mesafe ve çim piste dönüşüyle aynayı önde geçen isim olur. 1.07.2-26 R çalışmasıyla Hırçın Dostum günün bankosu tercih edilebilir. 

Günün dördüncü ayağında 

Son yarışında sert rakibi Kardeşcan'ı starttan aldığı liderlikle yanına yanaştırmadan direnerek kazanan Tuncer, seri rakibi Yeltay'a çarpılmazsa düzlüğü gene kaya gibi çıkma ihtimalini elinde bulunduracak. Aprantisinin hatasından son yarışını kaybeden Naldökenbeyi şansını Tokaçoğlu'yla zorlayacaktır. İki isim küçük oyunda şimdilik yeterlidir. 

Günün beşinci ayağında 

Gurup koşuların müdavimi Boraks uygun rakipleri yakaladığı son yarışında aynaya süzüldü. Rakipleri gene dişine göre. Çalışmalarında tam takır ilerleyen safkan 42.5-28 R yaparak formunu devam ettirdi. Küçük oyunların bir diğer sığınma limanıdır.

 EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

6.1.4.5.8

2.3.7.1

2-HIRÇIN DOSTUM

5.3

3-BORAKS

5.1.9.6

ALTILI

6.1.4.5.8

2.3.7.1

2-HIRÇIN DOSTUM

5.3.1.6

3.1.2

5.1.9.6.2.12Daha yeni Daha eski