22 Mart Sezer Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci koşusunda

Bursa'da uzun mesafeli yarışları iyi koşan gurubun formda ismi Lucky Fast uygun gurupta 37.5-24.5 R çalışmasıyla kuvvetli düzlük sprintiyle aynaya en yakın isimdir. Piste yatkın ufak aranın ardından Urfa'da bir koşu gören Bawikalın Oğlu gurubun etkili ismidir. Rakibini zorlayacak isimdir. Bu ikili kötü koşarsa hafif sikletiyle uzun mesafede iyi sonuçları kasasına yazdıran Fortunello 40.7-27 rahat hazırlığıyla devreye girecektir. 

Günün üçüncü koşusunda 

İki yarıştır formunda sıçrama yaşayan Dağın Ateşi etkili binicisiyle uygun gurupta hasret çektiği birinciliğe ulaşabilir. Bursa'da 41.7-27 R çalışma yapan safkan sert binicisiyle aynaya en yakın isimdir. Uzunu iyi koşan İzmir ve Bursa'da iki mesafe yarışında birincilikleri kasasına yazdıran Uzay Destanı 41.2-27.2 R çalışmasıyla eksiksiz çalışmalara sahip. Rakibini zorlayacak isimdir. 

Günün beşinci koşusunda

Performansı guruptan farklı olan Kocaeli pistinde birbirinden farklı koşular çıkartıp birincilikleri kasasına yazdıran Master Of Pupets uygun rakiplerine şans tanımayacak isimdir. Bursa'da kısa vadeli koşuda güzel koşu çıkartıp sert isimleri neredeyse avlıyordu. İstanbul iç pistte 37.6-23 R çalışmasıyla form tutan safkan günün bankosu. 

Günün altıncı koşusunda

Rakipleri Babaarif ve Emirsoy'la tekrar karşılaşan formunu gittikçe geliştiren Dervişbey aynı saha şartlarında rakiplerine aynayı önde geçerek cevap verebilir. Pistte gördüğü iki yarışta ikiliden düşmeyen safkan 1.11.8-27.6 Çok R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Israrcı ve inatçı koşu kazanma özelliğiyle Emirsoy rakibinin ufak hatasına cevap verecektir. 

Günün sekizinci koşusunda

Tabela içi yarışların ardına son performansını ikincilikle tamamlayan eküri avantajlı Çilek Kokusu devam eden formuyla aynaya en yakın isimdir. Rakipleri uygun kısrak uyumlu binicisiyle maidena veda edebilir. Bursa'da tabelanın son sırasında demir attığı son yarışında etkili görünen Umut Sensin sert binicisi ve 44-28.9 R çalışmasıyla sert rakiptir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1.ALTILI

2.3.5

6.1.2.5.7

4.2 // 1

5.1.3.6.7

1-MASTER OF PUPPETS

7.1 // 3.10

2.ALTILI

5.1.3.6.7

1-MASTER OF PUPPETS

7.1 // 3.10

4.1.2.3

5.9 // 1

5.10.3.4 // 2.6


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski