23 Mart Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 

LADY RÜZGAR

Sentetik pistte üç koşu galibiyeti çıkartan kısrak buradaki rakiplerinden bir tık daha iyi isimdir. Son uzun mesafeli yarışı ölçü olmasada, iki koşu önce Mıss Beren ve Jadore gibi iki klas isme hakim olmuştu. Kaba kumda ise etkili olmaması için bir sebep yok. Kardeşi Nikki Run, farklı pistlerde birincilikler almış isimdi. Bugün koşu gidişatına bakarsak, yarışın startıyla beraber hemen ilk iki içerisinde yer almasını beklediğim lady Rüzgar, 600'ü 37.3, 400'ü 23.8 rahat galobu ve rakiplerinden daha tutucu düzlük performansı ile günün banko ismidir. 

SANCAR

Sentetik ve çim pistte performans olarak geçer not alan ancak kazanmamakta ısrarcı yapısıyla bir çok mücadeleden eli boş dönen safkan kaba kuma ilk çıkışını birincilikle sonlandırabilir. Bence sertleşen pistte daha etkili olacak. Kan hattıda buna çok müsait gibi duruyor. Anne kardeşleri Göldem ve Aşkarbey kum pistte iyi sonuç alıp, sert gruplarda başarılı olmuşlardır. Tempoyu tutacak Umutlu'ya yakın koşmasını beklediğim Sancar, birinciliğe çok yakın görünüyor. Son yarışlarının neredeyse tamamını sentetik pistte koşan kaliteli bir isim olmasına rağmen yarış hayatı boyunca problemlerle boğuşup birincilikle alan Berkalp, kaba kumu eksiksiz performansla tamamlayacaktır. Adana ve Ankara pistlerinde iyi sonuçları bulunuyor. Son yarışıyla tekrar toparlanan safkan, Sancar'a en ciddi rakiptir. 

MAVİ KILIÇ

Bursa'da startta oyalandığı koşuda yarışa başlar başlamaz noktayı koyup, yine Kocaeli pistinde 15 boy rakipelrinden daha geç çıktığı yarışında son sıraya yerleşen safkan, bugün boxtan 5-6 boy geç çıkarsa fazla etkilenmeyeceğini düşünüyorum. Geçen sezon Bursa ve Kocaeli pistlerinde performansları hiç yabana atılır gibideğildi. Dört koşu kazanırken rakipleri bence sertti. İki ay sekiz gün arası olmasına rağmen özellikle uzun galoplarında formunu bir anda yakalayan Mavikılıç 1200'ü 1.18, 1000'i 1.04.2, 400'ü 24.8 rahat, 400'ü 25 çok rahat yakın son iki işiyle beyaz bayrak ayna yarışı yaparak potaya uzanabilir. Günün ikinci banko ismidir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

Facebook'ta 15-20 TL bütçe ile şablon kuran dostlardan bir çok mesaj alıyoruz, oyunları biraz küçültün diye. Diğer yazar arkadaşlara da ilettim, bundan böyle şablonları dört parçaya bölecekler. Bol şans.

4.6.2.1.3.8

5.9.2.1

3-LADY RÜZGAR

3.1.5

4-MAVİ KILIÇ

1.6// 3.12.4.13.5

14.4 // 50.4 TL 

ALTILI

4.6.2.1.3.8

5.9.2.1.7.12

3-LADY RÜZGAR

3.1.5 // 2.4

4-MAVİ KILIÇ

1.6.3.12.4.13.5.9.2

97.2 // 162 TL 

2 Yorumlar

  1. Koşular Sentetik pistte değil de
    Başka pistte koşacak gibi yorum yapılmış.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski