24 Mart Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri

 

KELEŞHAN

Bu sezon içerisinde pistte katıldığı koşuların tamamını sert rakipler ile yapan, özellikle en son ikisinde Gökçestar gibi seri ve kaliteli isim ile benzer stile sahip olunca, neredeyse ilk dört için sızmak için, hiç bir olumlu tavır sergilemedi. Ancak, bugün yarışın seyrine bakacak olursak, önde rahatsız edebilecek ya da temposunu başlarda bozmaya çalışacak isim yok gibi. Burada temposunu bozarsa yine önlerde gitmeyi kabullenen sadece Uçanbaron olur. Mesafe 200 metre daha kısa olsa, kesinlikle yanına rakip önermeden günün bankosu olarak tavsiye edebilirdim. Altı gün önce hayal kırıklığı yaratan performansından,uygun rakipleri yanında daha etkili olmasını beklediğim Keleşhan, tek kenter işiyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. 

RÜZGAR KAAN

Geçen sezon maidendan çıktıktan sonra sürekli sert rakipler ile mücadele içerisine girip, etkili sonuçlar alan safkan, bu yıla ise bence, kendinden beklentilerin bir tık üzerinde giriş yaptı. İkisi 1400, biri koşu mesafesi olan 1900'de Canmete gibi kaliteli bir isme rakip olmaya çalışan Rüzgarkaan, Bobu ve Salkuki'yi de kazandığı ikinciliklerinde, tabelanın diğer basamaklarına yerleştirmişti. Tek uzun mesafeli yarışında sırıtmadan potaya uzanırken, yatkınlığını ortaya koyan safkan, bugün Halis Karataş tercihi ve 1000'i 1.11, 400'ü 26.5 rahat galobuyla günün banko ismidir. 

YAHYAHAN

Kış sezonunu İstanbul sentetik pistte bir birincilik çıkarsada fazla etkili olamadan kapatmıştı. Geçen ay burada boşluğu doldurmak adına hiç alışık olmadığı kum pistte bir yarışa çıkıp, en azından çim pist çıkmanın öncesi yaptığı hazırlıklarına, ek olarak koşu eksikliği yaşamaması adına fena fikir değildi. Bence, bu özverisinin karşılığını dört gün önce, tabelanın hemen dibinde bitirdiği sert gruptaki performansıyla aldı. O gün tempo yüksek olmasına rağmen, iyi yer tutup, virajı da önü boş şekilde dönmüştü. Önde mücadeleye tutuşan dört rakibinin temposu düşmeyince anca, 200 tabelasına varılırken ataklarını sıklaştırmış sonunda potoya diri girmesini bilmişti. Rakipleri biraz uygunlaşan Yahyahan, zor koşudan kazanarak ayrılabilir. Yanına,geçen sezon bu pistte ağır kilolar ile birincilikler alan, 18 gün önce kum pistte gördüğü tek koşuyla ise açıklarını kapatıp, 


ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

4.2.3.5

1.2.5.7

1.2 // 4

4-RÜZGARKAAN

7.1

3.2.1.4 // 16

25.6 // 48 TL 

ALTILI

4.2.3.5 // 8.11.1.6.7

1.2.5.7

1.2.4

4-RÜZGARKAAN

7.1.8.3

3.2.1.4.16

96 // 216 TL BOL ŞANS.


Daha yeni Daha eski