26 Mart Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

 

REGARDLESS

Grubun kaliteli safkanı bugün üç seri rakibine karşı şansı bir hayli fazla olan isim. Son yarışnda rakiplerinden Luminary tempoyu üstlenmiş, kazanan King Berkay ile birlikte hareket edip, ikinciliği kurtarmıştı. Yine Luminary tempoya çıkacak, belirli bir güce sahip olan Gökbakırhan ve Complier bu ismi düzlüğün başı ve bir kısmına kadar sıkıştırmaya çalışacaklar. Daha temkinli hareket edip, rakiplerinin tempolarının düştüğü anda devreye girecek Regardless, 600'ü 38.2, 400'ü 25.2 rahat galobu ile birinciliğe çok yakın görünüyor. 

UÇAN NAZ

Bu sezona Şanlıurfa'da başlayıp son üç yarışında toparlayan kısrak devamını sağlayabilirse denk grupta çok şanslı. Doğu ilindeki yarış performansları hakkında pek bilgim yok ancak, son üç koşusunu izlediğimde, pist koşulları ve rakiplerine bakarsak bugünkü rakiplerine göre yeterli performansı sahaya yansıtmış. Geçtiğimiz yıllarda İstanbul ve Bursa çimlerinde iki uzu mesafe koşu galibiyeti bulunup, burada ise üç kayıttan bir üçüncülük çıkardı. Bugün yarışın gidişatını belirleyecek isim Engerek olur . Bence, bu düşük tempoda Uçan Naz ne kadar sabırlı olursa, birinciliğe uzanma yüzdesi o kadar artacak. Oyunu cazipleştirmek adına, en ideal isim olduğuna inandığım kısrağı günün bankosu olarak öneriyorum. 

CARA VAGGIO 

Yine satış koşusu olan son yarışında 1400 mesafeyi etkili atak ve sonuçla bitiren safkan uygun rakiplerine bu kez fırsat tanımayabilir. Virajı en geri üçlü içinde dönmesine rağmen, önünü düzlükte açtıktan sonra özellikle 200 tabelasının başlarında başladığı sprintiyle potaya hem dinç girdi, hem de uzaya mesafede işaret ettiği form durumu ile farklı koşacağının sinyalini veri. 4 gün önceki yarışı da bugüne galop niyetine olup, Carra Vagio uygun isimler yanında özlediği birinciliğe kavuşabilir. 

ÖNEMLİ:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

15:40--Geniş oyunun ilk ayağında (7)--(6) numara olarak değiştirildi. 

1.3.5.12

8.1.10.9

4.1

9-UÇAN NAZ

3.5.4.7

3.1 // 12

25.6 // 38.6 TL 

2.ALTILI

1.3.5.12 // 11.6

8.1.10.9

4.1 // 3

9-UÇAN NAZ

3.5.4.7

3.1.12.5.6

64 // 150 TL 

Daha yeni Daha eski