01 Nisan Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1.koşusunda

Sentetik pistte başarılı ikinciliğinin sonrası dört uzun süre start almayan, pistte ilk yarışına kumda çıkıp tabela dışında kalan Battle Cry ağır çimde aynayı ikinci sırada geçerek etkili koşu performansı çıkardı. Düzlükte jokeyinin çabalalarını boşa çıkarmadan sürekli atak halinde aynaya kadar devam ettirdiği mücadelesinde mesafeden etkilendi. Kazanan rakibiyle farkı başa kadar indiren Battle Cry 600-37, 400-24.6 R çalışmasıyla bölünen maidenların uygun  gurubunda günün bankosu. 

Günün üçüncü koşusunda 

Farklı illerde gördüğü yarışlarda form tutan aynadan iki defa tabela içinde sonuçlar çıkartarak geçen Göldem 51 KG avantajı ve uygun rakiplerinin arasından sevdiği mesafede ayrılıyor. 4 günlük aradan aynayı önde geçerek ayrılabilir. Orta ve uzun mesafede başarılı sonuçlar gerçekleştiren ağır kilo ve sert gurupta son iki yarışı ölçü sayılmayan Ayduru 40.7-26.4 R çalışmasıyla koşuya bomba gibi hazırlık yaparak geliyor. Şans verilmeli. Pistte üç mesafe birinciliğine ulaşan Kuşi arada ters sonuçlar alıyor. Rakipleri hata yaparsa 28.5-14 R kısa sprintiye hata kollar. 

Günün beşinci koşusunda

Gurubun en seri ismi Hikmethan gördüğü tek yarışta tempoyu bindirip düzlüğün başına kadar dayanan nefesiyle kötü performansla aradan sonra koşudan ayrıldı. Aynı koşu serüvenine uygun gurupta devam eden safkan bir solukta aynayı bulabilir. 5 boy startta oyalandığı aynı koşuda ikinciliği sert sprintiyle kurtaran Cool İmage 1.07-25.7 R çalışmasıyla aynayı önde geçmeye yakındır. Pistin çiminde henüz birincilikle yüzleşeyen Warm Hearted öne yakın giderek düzlükte aldığı bayrağı korumaya çalışabilir. 26 çok R çalışmasıyla yazılmalı. Ayvalık Arteşi, King jackson ve Team Master diğer şans verdiğim isimler. 

Günün altıncı koşusunda 

Bu sene bir kum yarışına çıkan pistin tecrübeli ismi Prens Cora nefes açığını kapattı. İkinci koşusuna dereceli çalışmalarıyla daha güçlü şekilde girecek safkan 1.26.4-1.10.5-28 Ç çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Gördüğü koşularla form tutan tek çim yarışından üçüncülük çıkartan Usulca düşen kilosu ve 54-26.8 Ç çalışmasıyla rakip. Bir koşu gören seri safkan Eser seri yapısıyla bir solukta 29.5 R çalışmasıyla aynayı bulabilir. 

Günün yedinci koşusunda

Dişilere mahsuz yarışlarda etkili performanslar sergileyen So So Crazy usta pilotuyla kısa mesafede aynayı önde geçmişti. Rakipleri uygun kısrak tek uzun mesafeli yarıştan biricilikle ayrıldı. Süratli rakiplerini geride takiple geçmesi muhtemel So So Crazy 36.8-24.3 R çalışmasıyla günün ikinci bankosu. 

Günün sekizinci koşusunda

Yarış hayatının ilk startıan başarılı üçüncülük ekleyip aynayı geçen La Nina düzlükte performansını yukarı seviyelere taşımış ve aynadan fit ve güçlü geçmiş kısraktı. Uzun mesafede gerçek gücüne kavuşmasını beklediğim kısrak 25-12.5 kısa sprintiyle aynaya en yakın isimdir. Rakip tercihlerimse ekürilerden Koca Metehan'dır.Ekürisinin koşuya bindireceği tempoyu düzlükte 1.07-27 R çalışmasıyla lehine çevirmeye çalışacaktır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


2.ALTILI

5.6.10.1 

5.3.4 // 7.11.8

8.11.4 // 7.3

4-SO SO CRAZY

9.3

6.1.4.2 // 3.5

28.8 // 144 TL 


1.ALTILI

2-BATTLE CRY

1.3.2.6

7.3.1

5.6.10.1 

5.3.4 // 7.11.8

8.11.4 // 7.3

43.2 // 144 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski