02 Nisan Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci ayağında

Sezonu iki uzun mesafeli yarışla açıp kalitesine yakışır sonuçlar alan, aynayı önde geçtiği maiden yarışta kötü saha şartlarına aldırış etmeden fark yaratan Anadolu Prensesi günün açılış ayağında bankom. Adana ve farklı illerde etkili sonuçlar alan ağır kilolu rakiplerinden en az 4 kg eksik sahada performansını sergileyecektir. Vedat'ta ilk günden kantarmayı dört koşuyla çözdü. İç pistte uzunu 1400-1.33-1.04, sprintini 37.8-25.3 R çalışmasıyla arkasından olumsuz iz bırakmadan bitiren Anadolu Prensesi günün bankosu. 

Günün üçüncü ayağında

Kocaeli kumunda bugünden daha sert rakiplerle uzun mesafe yarışlarından aynayı etkileyici sonuçlarla geçen Fırtına piste yabancı değil. Dört koşuda formsuz zamanına denk gelince tabela içinde yer kapamamıştı. Tabelaya çok uzak kalmadığı son yarışına sentetik piste devam ederse aynadan süzülerek uygun gurupta geçen isim olmaya yakındır. Fırtına tek adayımdır. 

Günün dördüncü ayağında 

Birbirine yakın güçte start alan isimlerin arasında en etkili sprinte sahip By Reisoğlu sürati bol, mücadelesi çetin yarışta 41.7-27 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Tabelanın son sırasına demir attığı seri dört yarıştan dersler çıkartan Leonidas eküri desteğiyle rakiptir. Uzun mesafede kendine gelen Afşar 1500 sentetik kumda bir kazandı, bir ikincilikle aynadan geçti. 54-27 Hafif R çalışmasıyla hata kollar. 

Günün kapanış ayağında

Startla tempoyu üstlenecek Saetta ters son uçlara açık isimdir. Rakipleri denk kısrak 38-24.7 R çalışmasıyla aynayı bir solukta bulabilir. Gurubun mesafe en iyi sonuçlarını alan Juno uygun sikletiyle rakibini sonlarda zorlayacak ilk isimdir. 37.2-23.6 R çalışmasıyla yazılmalı. Kaba kumda sert guruplarda etkili sonuçlar alan King Cha Cha ağır sikletini taşırsa 38.5-24.6 R çalışmasıyla aynayı öne geçebilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. Yazarlarımızın Adana 2.altılı ganyan tahminleri sabahın erken saatlerinde yayında olacaktır.

NORMAL ALTILI

9-ANADOLU PRENSESİ 

2.1.3.10.5.7

1-FIRTINA

1.4.3

4.5.6.7.2

9.10.1

36 TL 

ALTILI

9-ANADOLU PRENSESİ 

2.1.3.10.5.7

1.9.2.6

1.4.3

4.5.6.7.2

9.10.1

144 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski