05 Nisan Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri

 


ÇELİKKALKAN

Aralıklarla katıldığı i,ki şartlı bir KV koşuda rakiplerine kantarmada ağır basan safkan küçük aradan Toramankaya-Bayemir ve Aypars ardına çıkardığı tabela yarışında iyi durumunu gösterdi. Güvenağa'nın bayrağı düzlüğe dek götüreceği seyirde rakiplerinin içine usulca sokulmasını umduğum Çelikkalkan 600-42.4, 400-28.2 çok rahat hazırlığıyla günün bankosu. 

BORDOMAVİ

Pistte hanesine yazdırdığı üç koşuda performanslarıyla ön plana çıkan, en son kısa mesafede mücadelesi taktir toplayan safkan aprantisi Nizamettin Demir'le iki de iki yaptı. Gurubun en seri stiline sahip Bordomavi derecesiyle rakiplerinden 1 saniye daha iyi. 600-42.2, 400-28 rahat hazırlığıyla günün alternatif tekidir. 

SNELLMAN

Kum koşularında 5 starttan bir kere ikinciliği rakiplerine kısa mesafede kaptıran tek uzun mesafeli çim yarışında yatkınlığını aprantisinin hatalı binişine ve sert rakibe takılıp hanesine ikincilik yazdıran safkan uygun gurupta ilk birinciliğine uygun kilo ve farklı binicisiyle çok yakındır. Kuvvetli ataklarının karşılığını normale dönen pistte, zorlayacak sikletiyle ve 800-50.5, 400-25 rahat hazırlığıyla favorim. 

IGUAZU FALLS

Hanesine birinciliği yazdırmasının ardına iki koşuda Jawinger'in gerisinde kalan performans açısından son yarışına katıldığı sert gurupta hiç bir eksiklik gösteremeyen safkan uygun gurupta çok şanslı. Vedat'la bir kez çizgiden galip ayrılan safkan yumuşak tempodan 600-37.5, 400-25 rahat hazırlığıyla düzlükte galip ayrılmaya yakındır. 

GİT--KARA KAMÇI ADANA 2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ.


EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. Yazarlarımızın Adana 1.altılı ganyan tahminleri sabah yayında olacaktır. 

1. ALTILI

4.5.10.9.1

4-ÇELİKKALKAN

1-BORDOMAVİ // 4

6.4.8.7.9.10

3.7.4.5

1.3.8.6.9.2

60 // 120 TL Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski