06 Nisan Kara Kamçı İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri


GOOD WEW

Bursa'da katıldığı son yarışında tek olarak önermişim ancak aprantisi idare edemeyince birinciliği kendi elleriyle rakibine teslim etmişti. Düzlüğe aksiyonları dik ve seri girmesine rağmen, safkan sürekli kendini içe doğru atınca aprantisi kamçı kullanabileceği yerlerde kantarmayı düzeltmeye çalışmış, tempoyu belirleyip iç bariyere yaslanan rakibinin yanına gelene kadar sadece 1 kere kamçıya hafifçe başvurmuştu. Sonlara doğru tam kazanabilecek şartları yakalamışken, öndeki ikilinin mücadelesini 5-6 boy geriden izleyen ve kazanan İzimden Gel transit yanlarından geçip, Good Wew'i foto finişe az kala mağlup etmişti. O gün eğer kantarmada sert ve biraz daha akıllı davranan binici olsaydı bence farklı kazanabilirdi. Bu koşuda rakipleri yine uygun Good Wew, bir tık daha kamçı ve teşviklere sert davranmasını beklediğim Zülfikar Kurt ve 600'ü 42.5, 400'ü 28 rahat işiyle birinciliğe çok yakın görünüyor. 

HÜR UÇAN

Son yarışı ölçü olmayan safkan uygun gurupta ve ağır sikletiyle, kendine şans yaratacak ortamı yakalayacak gibi duruyor. Koşuda hemen ön tarafı toparlayacak Özgürhan ve gününde olursa Şintay ikilisinin ensesinde yerini almasını bekliyorum. Aslında bu tip mesafelerde pek etkili değil. Ama, düzlüğe ilk etabında mücadele içine gireceğinden ve sprinter isimlerin koşunun temposuna ters isimlerden oluşması  şans faktörünü yanına çekiyor. Geçen haftaki işlerinde ise, performansı iyi olmayan yarışından sonra göze girebilecek düzeydeydi. 1000'i 1.12.5, 400'ü 28.5 işi sonrası iç pistte, 600'ü 44.8, 400'ü 29.7 rahat galobuyla fit duruma gelen Hür Uçan ağır kilosuna rağmen kazanabilir.!

RAGE OF THE WIND

Yarış hayatının ilk startında, Gold Oppulent'e kaybederken kaliteli bir isim oldğunun sinyallerini veren tay, ikidir farklı stiller ile kazanmasını bildi. Özellikle, mesafenin her uzayan metresinde performansını biraz daha artırabilecek koşular çıkardı. En son potaladığı yarışta Karataş iç bariyeri tercih edip, safkana olan güvenini ve yanına rakip aldığında direncini biraz daha yukarı çıkartabilecek güce sahip olduğunu göstermişti. Burada rakip kim olur dersek, Polpo'nun olmasını bekliyorum. Eğer Master Of Pupets önde fazla ısrarcı olmaz ise, Rage Of The Wind tempoyu belirleyen isim bile olabilir. Ya da Polpo kaçar, safkan beklemeyi tercih edebilir. Koşu önceki son işini uzun tutan Rage Of The Wind, 1200'ü 1.18.7, 1000'i 1.04, 400'ü 25 rahat galobu ile günün banko ismidir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

1.8.2.10.7

1.8.4.5

6.1.4 // 8

3-RAGE OF THE WIND

4.3

9.1 // 8.14

24 // 64 TL

ALTILI

1.8.2.10.7

1.8.4.5.3 // 10

6.1.4.8.2

3-RAGE OF THE WIND

4.3 // 1

9.1.8.14

100 // 180 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski