06 Nisan Sezer Antalya At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci ayağında

Adana kumuda sezona ayak basmasının ardına Antalya'da startta oyalandığı yarışı üçüncü sırada noktalayan Kaizbert temsilcisi kaba kumu daha sert koşarak özlediği birinciliğe denk gurupta aynaya rahatça ulaşarak tamamladı. Rakipleri ve kilosu uygun görünen Çabuk aynaya bugünde süzülecek isimdir risk sevenler günün bankosu olarak yazabilir. 

Günün üçüncü ayağında

Pistte yer aldığı dört koşuda ikiliden düşmeyen Persian Roce uygun guruıpta sevdiği mesafede apranti tercihiyle favori. Pistin kaba kumunda iki birinciliğe ulaşan safkan  zorlanmadı. Aprantisi eksiksiz binerse kısalan mesafede, 37.5-24.5 rahat çalışmasıyla bir koşuyu daha kasasına kazanç olarak ekleyebilir. Alternatif tekimdir. 

Günün beşinci ayağında

Uzun süredir boş geçtiği uzun mesafe yarışlarını pistte tekrar hayata geçiren Luminiscence önde rahatsız edecek rakibi Brave Gladiator'ü bir o kadar inatçı tavırla rahat bırakmayacaktır. Rakipleri denk safkan değişen binicisi ve 50-24 rahat çalışmasıyla gurup koşudan aynayı önde geçerek ayrılabilir. Adana'da ara ardına bir koşu sığdırıp kazanan El Compadre klası ve Adana'daki 38.3-26 çok R çalışmasıyla sert rakip. Geniş oyunda gördüğü tek yarışla eksiklerine nokta koyan Red Luck'ı ön plana çıktrığı 50.2-23.5 R çalışmasıyla yazabiliriz. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

5-ÇABUK

2.1.4.5.6.7.3

1-PERSIAN ROCE

8.6.2.7

2.4

1.2.3.5

22.4 TL 

ALTILI

5-ÇABUK

2.1.4.5.6.7.3

1.4.6

8.6.2.7.4

2.4.5

1.2.3.5

126 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski