08 Nisan Kara Kamçı Antalya At Yarışı Tahminleri

 

ANGEL OF HONOUR

Bugünkü koşu mesafesinde bence grupta en etkili performans sahip. Rakiplerinden Lion Macassion'da en az kısrak tempoyu belirlemek isteyecek fakat, dış kulvar avantajını en kötü viraj biter bitmez veya düzlüğe girilir girilmez lehine çevirmesi muhtemeldir.Pistte ilk birinciliğini ıslak sahada elde ettikten sonra yine koşu mesafesine çıkıp Gürsoyhan gibi kaliteli bir isme, yarışın büyük bir bölümünde zor anlar yaşatıp, potaya yakın yerde teslim olmuştu. Bugün uygun grupta, 800'ü 51.5, 400'ü 25.5 rahat galobuyla sevdiği mesafeye çıkan Angel Of Honour günün banko ismidir. 

LADY GUNS

Ekürinin ilk koşusunu pistte tercihlediği kısrak performansıyla ve kazandığı birincilikle kalitesine yakışır yarış çıkartmıştı. Kazanırken farklı pistten formda ve koşu tecrübesi bir çok isme göre daha hazır ve ilerisi için ümit vaat eden görüntü ile sahadan ayrılmasını bilmişti. Bugün handikap koşu seçimine bakarsak grubun tek dişi ismi olmasına rağmen rakipleri denk güçte. Starlis, Tai Lung ve Four Strike isimli rakiplerinin ufak dokunuşla tempoyu biraz yukarıya çekeceğini düşünüyorum. Lady Guns'ın da tarzına uygun gidişattan, 600'ü 36.5, 400'ü 23.3 çok rahat galobu ile kazanarak ayrılması hiç sürpriz olmayacaktır. 

BELALI TUMBUL

Bugün kilosu ağır ancak, rakiplerinin bir çoğuda o kadar zayıf görünümde. Bu sezon pistte katıldığı iki kaba kum koşusundan galip ayrılan safkan, Bursa ve İstanbul gezilerinden bir ikincilik çıkartırken Reishanlı'yı da gerisinde tutmuştu. Burada tek sorun ise safkanın 2 sene sonra sentetik piste tekrar çıkış yapması gibi duruyor. Ben kiloyu yönünden sorun yaşayacağını kesinlikle düşünmüyorum. 800'ü 56.5, 400'ü 28.2 rahat galobu ile Belalı Tumbul pisti yadırgamaz, gerçek gücünü sahaya yansıtabilirse kazanabilir.!

FAIR MACTO

Antalya koşularına iyi başlanmasına rağmen, son iki yarışında kötü performanslar sahaya yansıtan safkandan sentetik pistte ters sonuç gelebilir. Yarış hayatına dönemlerde iki sentetik pist koşusuna çıkıp etkisiz kalsada kesinlikle aldatıcı sonuçlar olduğunu ve bugüne gelene kadar kendini de bayağı geliştirdiğini düşünüyorum. Yine sentetik pistte oldukça etkileyici sonuçlar alan Corcovado, Girl Gone Bad ve Baybaşkan ile kardeştir. Son galobunu 600'ü 36.5, 400'ü 24 rahat ile tamamlayan Fair Macto denk grupta sürprizi gerçekleştirebilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. Yazarlarımızın Adana 1.altılı ganyan tahminleri sabah yayında olacaktır. 

NORMAL ALTILI

3-ANGEL OF HONOUR

1.2

4.3.2.1

1.4

5.2 // 1.3

3.1.5.7.13.9.8

22.4 // 44.8 TL 

ALTILI

3-ANGEL OF HONOUR

1.2

4.3.2.1

1.4.2

5.2.1.3.9

3.1.5.7.13.9.8

84 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski