08 Nisan Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

 

TOPRAK AKARCA

Islak pistte başarılı performansıyla ikinciliği hanesine yazdıran safkan son 100 tabelasının başında düşen temposunu kazanan rakibi fırsata çevirince birincilikten oldu diyebilirim. Rakipleri uygunlaşan safkan sevdiği mesafede 1200-1.15.5, 1000-1.02, 400-25 rahat hazırlığıyla Toprak Akarca hanesine birincilik yazdırmaya yakındır. Günün banko ismidir. 

DOMBRA 

Kazandığı şartlı koşuda Graywolf ve Billy Kid'e uza arak fark yapan safkan temposunu rakiplerine kabul ettireceği yarışta formda apranti avantajıyla, geçit vermemeye çalışacaktır. Yaşı ilerleyen safkan aksatmadan hazırlıklarına devam ederek formunu en üst düzeyde korumasını biliyor. 1200-1.18., 1000-1.04.4, 400-25 rahat galoplarıyla Dombra günün tekidir. 

BABY BAM BAM

Taşon'a kaybettiği yarışta sert isimlerin önüne sarkan kısrak tempoyu elinde tutarak düzlükte pes etmeden ikinciliği hanesine yazdırdı. Koşuda rakiplerinin presine uğramadan rölanti şekilde düzlüğe kadar girmesini umduğum kısrak binicisinin teşvikleriyle temposunu bozmadan girdiği vakit, emek verdiği birinciliği hanesine yazdıracağını düşünüyorum favorimdir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. Yazarlarımızın Adana 1.altılı ganyan tahminleri sabah yayında olacaktır. 

NORMAL ALTILI

6.1.2.4.7

3.2.4.7.8

5-TOPRAK AKARCA

4-DOMBRA // 1.5

4.3

3.1.2

15 // 45 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski