10 Nisan Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1. koşusunda

Yarış yaşamına dört uzun mesafeli yarışı seri olarak koşarak başlayan uygun rakipleri yakalayan Ravelas kazandığı tecrübeler ve Mertcan Çelik'in tercihlemesiyle aynaya en yakın isimdir. Uzun yarışların da dayanıklılık testini geçen safkan 52-25.3 R çalışmasıyla gücünü yansıtacağı rakiplerini, ekarte etmeye yakındır alternatif tek olarak yazılır. 

Günün ikinci koşusunda 

Geçen seneyi maiden koşu kazanarak sonlandırmasının ardına aradan yerinde guruba katıldığı koşuyla dönerek kısa mesafede bayrak yarışı yapan Ademağa uygun gurupta fit çalışmalarıyla aynaya en yakın isimdir. Zorlayabilecek bir kaç rakibinin ataklarına direnç göstermesini beklediğim safkan 36.5-24 R çalışmasıyla favorim. Aradan dönen Schilacci ve denk guruna düşen You Are The Best sert rakipleri. 

Günün üçüncü koşusunda 

Aradan sonrası gördüğü iki koşuda sert rakiplerle koşan Romenos binicisinin değişmesiyle uygun gurupta favori. Uzun mesafede iki yarışa çıkarak tecrübe kazanan safkan 40.7-27 R çalışması ve kenteriyle rakiplerine geçit vermemeye yakındır. Günün bankosu yazılır. 

Günün altıncı koşusunda

Bu sene sert guruplarda iyi sonuçları kasasına yazdıran El Nino kısa vadeli yarışlarında aldığı ikincilikleri rakiplerine denk koşarsa aynayı önde geçen isim olur. Aksakallı, Neos ve Aşan Baba'nın süratini lehine çevirmeye yakın safkan 38-24 R çalışmasıyla favorim. Tempoyu üstlenmesini beklediğim Aşan Baba usta pilotuyla bir solukta 39.2-25.4 R çalışmasıyla bir solukta aynaya varabilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. Yazarlarımızın Adana 1.altılı ganyan tahminleri sabah yayında olacaktır. 

1. NORMAL ALTILI

5-RAVELAS

4.6.7

6-ROMENOS

2.1.3.4.5

5.2.1.4.7.6

3.6 // 4.1

18 // 36 TL 

ALTILI

5.2.1

4.6.7

6-ROMENOS

2.1.3.4.5

5.2.1.4.7.6

3.6.4.1

108 TL Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski