14 Nisan Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 


SARIYERLİ (KOŞMAZ)

Bu sezon sürekli artan form ve performansıyla kaba kum dahil kimi zaman nemli, kimi zaman ıslak farklı, farklı pistlerde aldığı iyi sonuçlarla dikkat çektikten sonra Kocaeli'de Toramankaya ve Canmete karşılaşmasından ikincilik çıkarması bence bugüne kadar en önemli başarısıydı. Bu safkan için bugün tek engel Ankara pistinde tecrübesinin bir defa çim pistte olması ve uzun zaman sonra yine çim piste sert rakipler ile mücadele edecek olması gibi görünüyor. Ancak, koşuya tempoyu bindirecek Vizigot'un, bugün Özgürce, Çabuk ve Özaydın isimli rakiplerinden erken baskı yemesi bir nevi gidişatı lehine döndürebilir. En son işini Görkem ile İstanbul'da 800'ü 55, 400'ü 26.4 rahat yapan Sarıyerli, kazanabilir.!

NARTIN KILICI

Bu sezon başından beri yakaladığı formunu sürekli yukarılara çekip, GR-1 AKDENİZ DERBİSİ koşusuna katılmaya hak kazanan safkan, neredeyse koşu başında süratlenen tempoya düzlüğe kadar kolayca uyum sağlayıp, bir ara yarışa ortak olma seviyesine çıkmasına rağmen, diğer rakiplerinin güç farkı ve iç bariyere yaslanmasından dolayı kötü sonuçta kaçınılmaz olmuştu. Buradaki rakiplerinin bir çoğuna  Adana pistinde hakim olup, art arda koşular kazanan Nartın Kılıcı, geçen sezonda burada önemli sonuçlar almıştı. Sahada gerçekleştirdiği tek galobunu, 800'ü 48.3, 400'ü 23.7 çok rahata yakın bitiren safkan uygun grupta günün banko ismidir. 

GOŞA

Son iki yarışı istediği gibi sonuçlanmadı ancak bir o kadarda sebepleri vardı. İlkinde tempoyu belirlediği yarışın uzun mesafe oluşu, ilk deneyimini yaşadığından dolayı oldukça zorlanmasına yol açmış ve tabela dışında kalmıştı. Son çim yarışında ise sert ve seri rakiplerinden bayrağı devir alıp, tempoyu belirlemek adına gücünün bir tık üzeri seviyesine çıkmış,  düzlüğün uzun bölümünde koşuya tutansada en son tabela olan 100 direğinin başında yarışı neredeyse bırakma noktasına gelmişti. Fakat, bugün hem sevdiği pistte hem rakipleri bence uygun. En azından, rahatlıkla tempoya hakim olarak düzlüğe gireceği açıkça ortada. Eğer binicisi Nizamettin'de kısrağın gücünün dışına çıkmaz ise, 1000'i 1.10.7, 400'ü 27.8 rahat galobu ile kazanacağını düşünüyorum. Goşa, Günün ikinci banko isimdir.! Şuan bence grupta tek rakip olabilecek isim, bir hazırlığı görünmesede pisti seven Şenatik olur diyorum. 

GİT--YİĞİT CAN ADANA 1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ..

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

2. NORMAL ALTILI

7.3.6.5

4.6.8.5 // 7

2.8.7

6-NARTIN KILICI 

1.5.7.6 // 2.3.4

2-GOŞA

19.2 //42 TL

2.ALTILI

7.3.6.5 // 8.9.2

4.6.8.5.7

2.8.7

6-NARTIN KILICI

1.5.7.6 // 2.3.4

2.4

48 // 147 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski