16 Nisan Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

DELİOĞLAN

Bu sezon çim yarışlarını bekleyip Adana'da iki koşu gören safkan kısa mesafeleri biri lehine işleyen tempoda kazandığı, diğeri ise sert grupta yine güçlü ataklar sergileyip tabelanın son sırasında yer aldığı yarışlarla açtı. Ancak bu safkan pistin çim alanında geçen sezonda çok iyi koşular çıkartıp, üç birincilik aldı.  Bugün koşuda tempoya yön verecek Güvenağa'yı başta pek sıkıştıran isim olmayacak. Gidişat seyrinden dolayı Delioğlan biraz sıkıntı çekecek gibi duruyor. Ancak, şuan ki form durumuna bakarsak çoğu rakibinden daha iyi seviyede yer aldığını düşünüyorum. Pistede ay başında gelip, art arda dörtt işe imza atan Delioğlan, 1000'i 1.12, 400'ü 28.5 rahat işi sonrası dün sabah 28 çok rahat yakın sprint ile fişt duruma geldi. Eğer sprintine geç başlamazsa kazanma ihtimali uygun rakipler yanında bir hayli fazladır. 

BİROL BEY

Adana'da bu sezon kabuğundan çıktıktan sonra art arda kum pistte etkili olup yarışlar kazanan safkan son iki koşusuna çim pistte çıktıu. İlkinde hafif gruba karşı dirençli bir görünüm ile potaya kendini atarken, iki hafta önce, grup koşuda boy göstermiş Mucizekız ve Deso isimli iki rakibine düzlük performansı çok iyi olmasına rağmen, ataklarına tanıt veremeyip üçüncülükle koşudan ayrılmıştı. Bu pistte Birolhan ve Sümelhan gibi iyi işler çıkartan iki ismin kardeşi olmasıyla, uygun rakipleri yanında Birol Bey, 600'ü 37.6, 400'ü 24.6 rahat galobu ile favoridir. 

YILDIZ TOZU

Geçöen sezon çoğunluğunu Kısa vedali ve grup koşular olmak üzere bir çok etkili sonuca imza atan safkan sezonu sentetik pistte aldığı kötü sonuç ile kapatmıştı. 147 günlük bir arası var ancak, rakipleri bence gücünün çok altında isimler. Burada zorlamasını beklediğim tek rakip Ferhan'dır. Eğer rakiplerinden Navano temposunu bozmaya kalkamazsa önde boş kalma avantajıyla tempoyu lehine döndürebilecek kaliteye sahip Yıldız Tozu Karataş tercihi ile olumsuzlukları aşmöaya çok yakın. Kış sezonunda hazırlıklarını çoğunu İzmir'de gerçekleştirip, iki gün önce 600'ü 37.2, 400'ü 24.3 raat yapan safkan günün banko ismidir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

8-DELİOĞLAN

3.1.6.8

3.10.2.7.6.5

1.5.2

5-YILDIZ TOZU

7.9.4.13.11.1

43.2 TL 

ALTILI

8.7 // 6

3.1.6.8.2.5

3.10.2.7 // 6.5

1.5.2

5-YILDIZ TOZU

7.9.4.13.11.1

84.4 // 194.4 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski