17 Nisan Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

 

TRIPLE HUGE

Bu pistte henüz birincilikle buluşamadı ama iki kez geldiği pistte fena sonuçlaer almadı. Pisti tercih etmeden önceki dönemler ya sıkıntı vermiş ya da sezon kapanınca beklemek zorunda kalmıştı. O gün önce tempoyu belirleyip kazana Man Of Heart'ı 600 direğinden başlayıp, düzlük boyunca son 100 tabelasnın olduğu ana kadar en çok rahatsız edien isimdi. Uzun süre uğraş verdiği birincilik mücadelesinin sonlarına doğru tenposu düşünce tabelanın son sırasına konumlandı. Ancak bugün rakipleri biraz daha hafifleşti. Tempoya bakacak olursak, eğer öne düşmek istersen San Sebastian, olmadı Jacobin ikilisinden biri, koşunun gidişatını belirler. Triple Hug, muhtemelen Yine ilk üç içerisinde yer alabileceği rakiplerle dolu yarışı 600'ü 39.8,  400'ü 26.3 rahat işiyle lehine döndürebilir. 

BERKE AĞA

Bu koşuya özenle hazırlanan tay 1.5 ay içerisinde ara ara gerçekleştirdiği idmanlarını bu ayın başındabiraz daha sıkılaştırıp özellikle derecelerini sürekli geliştirip, aynı ekibin antrene ettiği koşuda rakibi olan Mountain ile birlikte saha aynı zamanda çıktı. Ancak bu safkanın annesi Beren Sultan ve bu pistte kısa mesafeli çim yarışlarını dört birincilikle tamamlayan, yakın zamanda sahada gördüğümüz Gökdenizim'in seri isimler olmas, kulvar avantajını da eklersek birtaz daha bana göre şanslı kılıyor. Bu koşuda, dışarıdan bir anda toparlayıp gelecek olan Akgün'ün kardeşi Miss Carlos olur. Fakat, Mountain ile birlikte gerçekleştirdiği 800'ü 50.8, 400'ü 25.7, iki gün önce yine sahay çıkıp, 600'ü 37.3, 400'ü 25.3 rahat galopları yeterli görünen Berk Ağa birinciliğin en güçlü adayıdır.

ÇAĞATAYHAN

Bu safkanı geçen sezon sonlarına doğru Bursa'da koşarken yanlış hatırlamıyorsam bir yorumumda biraz bahsedip şablonda yer vermiştim. Bu sezonu İstanbul'da satış koşusu ile açan isim o gün yeni sahipleri tarafından Doğu illerine koşturmak üzere götürüldü.  O pistlerde iki uzun yarışından bir tabela çıkarmayı bilmiş. Yine bu piste gelmeden önce Diyarbakır'da ikinci olduüu kısa mesafeali yarışında izlediğim kadarıyla etkili performansla sahadan ayrılmış. Bu koşu öncesi ise yine Diyarbakır'da 600'ü 44.4, 400'ü 29.4 rahat derecesi, o kuma göre çok iyi. Annesi Hamde.52'de, Haberbatur ve Yavuzhan gibi iki şampiyon safkanın jenerasyona denk gelen BİLGİN ile kardeş. Mesafe ikiş deneyimi yaşayan Çağatayhan'ın bence geriye kalan tek eksiği çim pist ve uygun rakiplerdi. Bu şartlarda şansımı denerim, günün banko ismi olarak öneriyorum. 

GİT--YİĞİT CAN BİR BANKO BİR TEKLİ ADANA 1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


NORMAL ALTILI

5.9

6.10.8.1.7

4.3.2

1.2

7.11.9.4.5.2.1

2-ÇAĞATAYHAN

42 TL

ALTILI

5.9.2

6.10.8.1.7.12.2.3.11

4.3.2 // 1

1.2 // 3

7.11.9.4.5.2.1

2-ÇAĞATAYHAN

113.4 // 226 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski