19 Nisan Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

KING IS BACK

Bu sezon aralıklara katıldığı koşularında zaman zaman etkili olup piste yatkın safkan denk grupta din çlikle iyi sonuç almayha çok yakın. Daha sert isimler yanında ve rakiplerinin içinden bir çoğuna üstünlük kurmuştu. Bugün koşu temposu biraz düşük olmasına rağmen, İstanbul'da aralıksız işlere imza atıp 800'ü 51.3, 400'ü 24.8 rahat işi sonrası 26 çokk rahat sprintiğyle fit duruma gelen King İs Back, uygun grupta birinciliğe çok yakın  görünüyor. 

İZMİT ASLANI

Bursa'da katıldığın son yarışındı alında büyük ihtimalle birincilik mücadelesinin içerisind etamamlayıp, hatta kazanabilecek performansı sahaya yansıtmasına rağmen binicisinin büyük hatasından dolayı üçüncü sırada tamamladı. Koşuya tempo vere We Are We ve ikinci sırada bitiren bugünkü rakibi Koca Çınar ikilisinin arasına girip düzlükte sıkışınca, 400 tabelasınınn  önünde dışa açılıp yarışa yeni başlamış gibi toparlanmaya çalıştı. Bence, tekrar toparlanarak farkı yeniden kapatıp, pes etmemesi, o günün şartlarında kolay sayılabilecek geri dönüş değildi. Şansını daha önce bir kez start aldığı Kocaeli kumunda deneyecek İzmit Aslanı'nın neredeyswe tüm rakipleri tempoya giren ve önde kendine yer açmaya çalışan isimlerle dolu. Sprintini biraz daha uzun tutabileceği şart ve pisti yakalayan safkan, 600'ü 40, 400'ü 26.3 çok rahat galobu ile günün sürprizin,i gerçekleştirip kazanabilir.!

IMPOSING VICTORY

Pistte katıldığı biri koşu mesafesi bir orta, diğer uzun üç yarışında art arda kazanarak formunu etkili performanslarıyla ortaya koyan safkan, yine uygun gruta, en ciddi rakibi Over Clouds önünde ise hatrı sayılır kilo farkına sahip. Önde tempoyu belirleyeceği rakipleri yanında boş kalmasını bekleidiğim İmposing Victory, 600'ü 37.8, 400'ü 25.4 rahat galobuyla bir kez daha finişe uzanacak isimdir, günün bankosu olarak değerlendirilebilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

NORMAL ALTILI

8.7.6.1

8.9.2.1.3

7.1.3.4.6

4.1

3-IMPOSING VICTORY

8.9

40 TL 

ALTILI

8.7.6.1 // 4

8.9.2.1.3

7.1.3.4.6

4.1 // 2

3-IMPOSING VICTORY

8.9.1.7.4

100 // 192.5 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski