21 Nisan Kara Kamçı Ankara Altılı Ganyan ve Yorumları (GÜNCELLENDİ)

UYGUN GRUPTA MACAU'DAN NET BİRİNCİLİK BEKLİYORUM.

Sevdiği piste dönen bu kısrakAdana kumunda birbirinden iyi koşular çıkartıp, sert rakipleri yanında iyi sonuçlar almasını bildi. Rakipleri bugün çok uygun. Önde tempoyu belirleyecek Naarlıcagüzeli ve Lionmacassion ikilisinin formsuzluğu ve sprinte başvuracak isimlerin zayıflığı işini kolaylaştıracak etkenlerdir. Koşu öncesi pistte de iki dereceli işe imza atan Macau, en son 800'ü 50.2, 400'ü 25.3 rahat galobu ile mgünün banko ilk bankosudur. 

SEVDİĞİ PİST, MESAFE ve HAFİF KİLOSUYLA GÜLBABA FAVORİM.

Kış sezonun u geçirdiği İzmir pistinde son yarışlarında aldığı sonuçlar ile dikkat çeken safkan, Demirbars-Bütünay arkası üçüncülüğüyle gruba yetebilecek perfromansa ulaşmıştı. Ankara pistie hiç yabancı değil. İkisi çim, biri kazandığı kum koşusu ile daha önce dört kez sahaya çıkan Gülbaba, tempoyu sürükleyecek isimler Ağamsın ve Agah'ın, düzlüğün başına kadar sürecek mücadelesine erkenden katılmasını bekliyorum. Bugün Vedat Abiş ve fazlasıyla avantaj sağlayacak kilo faktörünü elinde bulunduran Gülbaba, 800'ü 59.2, 400'ü 28 rahat galolbu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. 

KALİTESİYLE BALTHAZAR MAİDENA VEDA EDEBİLİR.

Bu safkan grupta banko yazılabilecek bir isim ancak, ekürisi 3 yaşlılığında başlattığı isimlerin pğerformansı pek parlak değil. Geçen hafta sonu İstanbul'da iki yarışa üç isimle girip, kötü sonuçla ayrıldılar. Ancak, Balthazar uzun zamandır pistte hazırlıklarını sürdürüp, genel olarak saha görüntüleri fena olmayan isimdi. Çipçe ile tam kardeş. Annesi Bostorgay'da A2 koşuda tabela yaptıktan sonra yarış hayatı sonlandırılan bir isim. Stil olarak ise ayağına seri görüntü çizen Balthazar, 1000'i 1.03, 400'ü 24 rahat galobu ile maidena daha ilk koşusunda ceda edebilir. 

BİR KOŞU GÖREN TEÇAREM GÜNÜN BANKO İSMİDİR.!

Geçen sezon ilk iki koşusuna açıkıp kazandığı, bir kez de ikincilik aldığı piste uzun ara sonrası tekrar çıkan kısrak uygun rakipleri yanında özlediği birinciliğe kavuşmaya çok yakın. Dört ay sonra sezonu Adana çiminde favori olarak açıp yakın ara beşincilik aldı. Bugün grupta en ciddi rakip konumunda görünen Gözde Sultan'ı o gün gerisinde tutan Tekçarem, kantarmayı en iyi tanıyan binicisiyle sahaya çıkacak. Önde tempoyu eğer teslim etmek isterse Ömüğrevrim ve Gülallar ikilisi tabelanın  diğer basamaklarında yer kapmak için biraz sert koşu çıkaracak olsalarda Tekçarem'in 800'Ü 56.4, 400'Ü 28 rahat galobuylas kazanacağını düşünüyor, günün banko ismi olarak öneriyorum. 

SERİ RAKİPLERİNE RAĞMEN YİĞİTBATUHAN FİT DURUMUYLA KAZANABİLİR..

Bugün tempo biraz yüksek koşuda biraz yüksek olacak. Yaşı ilerlemesine rağmen ayağına  seri isim Erkmen ve Çığgüzeli favorinin temposunu bozacak isimlerdir. Ancak Adana'da kazandığı koşularında en kötü ihtimalle iki ya da arayı fazla açmadan üç gitti yarıuşları da lehine çevirmesini bilen safkan hazırlıklarında formundan bir şey kaybetmeyip, üzerine koya koya geleceği yarışta düzlükle birlikte eğer acele edip, liderliğe oturursa, geriye kalan mesafeleri Y, 600'ü 44.8, 400'ü 29 çok rahat galobu ve fit durumuyla potaya uzanabilir.. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

1. ALTILI

1.5.2.4.6.3

4.1

2-MACAU

7.5 // 1.3

1.5.10.3.7.2

2.4.3.6

57.6 // 115.2 TL 

2.ALTILI

7.5 // 1.3

1.5.10.3.7.2

2.4.3.6

7-TEKÇAREM

2.1 // 4.6

5.10.3.1.9 // 7

48 // 157.6 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski