22 Nisan Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 

UYGUN GRUPTA CAFERBEY'DEN BİRİNCİLİK BEKLİYORUM BANKO.!

Pistte bugüne dek üç çim birinciliğine sahip safkan uygun rakipelr yanında aprantisi hata yapmazsa bence kazanan isim olur. Uzun aradan sonra geçen hafta çime yeniden çıkarak etkili performansıyla sahadan ayrılırken mesafe az daha uzun olsaydı belki kazanma ihtimali ortaya çıkabilirdi. Düzlükte beş ismin birincilik mücadelesine girdiği lütten biraz uzak kalmasına rağmen, özellikle 100 tabelasının başlarında, bir anda toparlanıp ataklarını sıklaştırmış, potaya fena görüntü ile girmemişti. Bir haftalık araya 600'ü 37.7, 400'ü 25 rahat iş sığdıran Caferbey günün banko ismidir.

HAVİNSARYA İKİNCİLİKLERİNE SON VEREBİLİR. 

Son beş koşusunda art ardxa aldığı ikinciliklere son vermeye yakın kısrak uyugun rakipler ile koşacak.  Piste de hiç yabancı değil. En son katıldığı iki koşudan üç ve ikincilik çıkartan isim, kiloya denk yarışını ise İzmir'de 1900 kumda gerçekleştirmişti. Mesafe derecesi 1.22.77 olarak kayıtlara geçen Havinsarya, son işinde 600'ü 38.5, 400'ü 24.6 rahat galop yaptı. Eğer bugün kazanmaya koşar, iyi durumunu sahaya yansıtırsa maidendan çıkmaya ne yakın adaydır. 

FORM TUTAN MELİNA HANIM SEVDİĞİ PİSTTE SÜRPRİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİR.!

Sezonu pistgte açtıktan sonra Antalya kumuna çıkıp bir koşu gören kısrak, sevdiği pistte ve denk rakipler yanında birinciliğe çok yakın. Bu pistin çiminde etkili sonuçlara sahip. Bu kısrağı en iyiii tanıyan ve kantarmaya hakim binicisiyle bugüne dek kazandığı üç birinciliğe birlikte ulaştılar. Grup kalabalık ancak, Melina Hanım, hemen önlere konumlanabilecek seriliğe sahip. Pistte 600'ü 40.4, 400'ü 26.7 rahat ve 600'ü 39.5, 400'ü 26 rahat galoplarıyla Melina Hanım, zor koşudan sürprizi gerçekleştirerek ayrılabilir. 

UZAYAN MESAFE ve UYGUN GRUPTA MUSLİH AĞA GÜNÜN BANKO İSMİDİR.!

Pistte çoğunluğu kısa ve orta mesafeli çim koşuları olmasına rağmen özellikle İzmir'de geçtiğimiz sezon iki uzun mesafe yarışıunda kazanarak ayrılan safkan, 2200 mesafeli çim yarışında ise burada sert isimler arasından üçüncülük çıkartmıştı. Son yarışında eğer Tolga binicisi olsaydı bence o gün kazanması normal sonuç olurdu. Koşunun temposunu kestirmek güç ama, 1000 direğine kadar Kayabaert'in hakimiyeti altında sürükleneceğini düşünüyorum. Düzlük ve önce grupta bir çok isim devereye girecektir. Ancak, şuana bakarsak, form ve performans olarak rakiplerinin bir adım önünde görünen Muslih Ağa, 600'ü 40.5, 400'ü 26.5 rahat işinde potaya akışlı girdi. Düzlükteki zorluk derecesi yüksek ve bir çok ismin potaya ulaşmaya çalışacağı mücadeleden galip çıkmasını beklediğim safkan günün banko ismidir.

KISA ARAYA RAĞMEN BARUTHAN BİRİNCİLİK HASRETİNE SON VEREBİLİR.

İstanbul sentetik pistte uzujn mesafeli yarışları iyi koşmasına rağmen bir türlü kendini potaya atamayan safkan uygun grupta şansızlığına son verebilir. Koşuya yüksek ihtimali tempoyu verecek isim Sümerhan olur. Baruthan'ın ise en kötü ihtimalle takip edeceğini ya da ilk dört içine konumlanacağını düşünüyorum. Eğer İstanbul'da yaptığı yarışlarında düzlüğe kadar elinde tuttuğu sermayesini bugüne taşırsa kazanmasıda bence kolaylaşabilir. Burada uzun mesafedede daha kıksaya dönüşünün bir problem yarastacağını düşünmüyorum. 5 gün önce ise yarışın ön hazırlığını İstanbul'da katıldığı koşu ile yapan Baruthan uygun birinciliğin en güçlü adayıdır. Burada rakip olarak gördüğüm isimlerin başında Sümerhan geliyor. İzmir'de gördüğü koşularla eski formuna biraz yaklaşan safkan, önde kuracağı tempo ile bitişe kadar rakiplerine direnip, kendini potaya atabilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


2.ALTILI

1.3.6.5 // 8

4.12.2 // 1

2-MUSLİH AĞA

4.1.2.6 // 3

1.9.13.11

7.8 // 6.11

38.6// 160 TL 

1.  ALTILI

1.6.2

9.4.12.8

1-CAFERBEY

1.7.10 // 6

1.3.6.5 // 8

4.12.2 // 1

54 // 155 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski