22 Nisan Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Günün  ikinci koşusunda

Favori çıktığı koşuları boş geçip kısa di,nlenme süresini iyi hazırlıklarla geçen, meyvesini kazandığı koşuda yaşlı kurt jokeyiyle alan Manoır çim ppistte gücünü sahaya farklı yansıtacaktır. Sevdiği mesafede 54.4-26 T çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Uzun mesafeye yatkjın denk gurupta gücünü usta pilotuyla sınyacak sonlarda ok gibi gelmesni beklediğim Blaze Victory 26.2 çok R çaışmasıyla sert rakip. Aradan gücünü kavrayarak dönen Villager Song aprantisi hata yapmazsa devreye girer. 

Günün üçüncü koşusunda

Uzun mesafede kısa vadeli yarışta ilk sınavına çıkan tabelanın son basamağına demir atan  Win For You sevdiği mesafede usta pilotuyla aynaya çok yakın. Tek birinciliğini kısa mesafede gerçekleştiren safkan kaba kumda bir sefer aynadan galip ayrıldı. Uygun rakiplerine 48.5-23.8 R çalışmasıyla üstünlük kurabilir. Son yarışları kötü tempoyu seven Mr. Loverman usta pilotuyla ve 27 çok rahat çalışmasıyla bir solukta aynaya ulaşabilir. Antalya koşulşarı iç acıcı olan Pakiboy rakiplerinin küçük hatasından vitesi artıracaktır. 

Günün dördüncü koşusunda

Yarış hayatına aldığı gzel ikincilikle başlayan dört ekürisiyle rakiplerine geçit vermeyeceğini düşündüğüm İyikim usta pilotu Karataş'la aynayı önde geçen isim olacaktır. İç pistte 44-48 R çalışma yapan tay bankomdur. 

Günün beşinci koşusunda 

Yakaladığı formuyla birincilikleri sıralayan Akkula mağlup ettiği rakiplerini bir sefer daha aynayı önde geçerek hüsrana uğratmaya çok yakın.600-39.8, 400-26.5 R çalışmasında ayaklları yere değmeyen Akkula alternatif tekimdir. Aksi durumda son yarışı kötü Mehtar denk gurupta 27.8 çok R çalışmasıyla sert rakiptir. Toparlayan Mavra'da rakipleri eksik koşarsa söz sahibi olur. 

Günün sekizinci koşusunda

Aradan dönen gurubun en kaliteli ismi görünümünde yer alan Katsu usta pilotuyla aynaya çok yakın. Lord Of Yıldızer, Master Of Puppets ve Polpo'nun önlerde yer alacağı yarışı usta pilotuyla geride pusuya yatarak bekleyecek Katsu 48.8-24 R çalışmasıyla ikinci bankom. 

Günün dokuzuncu koşusunda

Aradan sonra iki koşuya çıkan kaliteli kısrak Çöldeay usta pilotunun tercihiyle aynaya çok yakın. 1.10.5-30-29 R çalışmalarıyla kendine gelen kısrak favorim. Seri isim Lima bir koşu gördü. Bayrağı devir alıp bir solukta 26.8 R çalışmaısyla rakiptir. Form tutan etkili koşular çıkartan Mavideniz 27 Çok R çalışmasıyla hata kollar. 

  GİT--KARA KAMÇI İKİ BANKOLU BURSA TAHMİNİ.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

1.ALTILI

6.3.2

5.1.9

2.1.5

4-İYİKİM

3-AKKULA // 9.6

3.5.1.2.4.7

48.6 // 145.4 TL 

2.ALTILI

3-AKKULA // 9.6

3.5.1.2.4.7

3.1.2.8

3-KATSU

5.7.8 // 6

11.9.4.2.3

36 // 144 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski