24 Nisan Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU 1095 TL)

 

ANZERBALI

Antalya'da bir tanesi şartlı-5 iki koşudan hanesine birincilikleri yazdıran yeni yeni açılan safkan çim istede yatkınlığıyla uygun gurupta favorim. Pist tecrübeleriini ilk defa yaşadığı Adana çiminde altı ay önce sert ve ciddi guruplarda totosuna yazdırdırdığı üçüncülüklerle açan Anzerbalı Mehmet Akyavuz'la iki yarıştır uyumu ve saha performanlarıyla değerli sonuçlar aldı. Ybanacı olmadığı pist ve rakiplerinin arasından 800-53.5, 600-39.7, 400-25.2 rahat hazırlıklarıyla güçlü çıkmaya yakın safkan favorim. 

GALATA KULESİ

Temposunu beğenmediği koşuda bir anda işkinciliği adım atarak düzlüğe çıkılmadan sert ataklarla kafaya çıkan ve sonrasında önde tutunan rakibini atlatıp hanesine yazdırdığı bişrincilikte etkili olan safkan denk rakipleri korudupu kilosuyla avlama yakındır. Tempodan da gurupta en fazl faydalanacak isim oldğuna inandığım Galata Kulesi çizgiye rakiplerinden önce ulaşabilir. 

ÖNCÜ BELGİ

Gurubun en can alıcı kan hattına ve hazırlıklarına sahip safkan idmanlarında eşlişk ettiği binicisiyle ekürinin maidena ilk yarışlnda elveda diyen isimleri arası arasınd ayerini almaya yakındır. Kumun kalite ismi Akyaka ve kum pistte işlemiş isimlerle anneden kardeş olan tay sahaya inmesini ardına dereceli galoplarıyla çalışkan görüntülerini tüm işlerinde gösterdi. 800-55.7, 600'ü 40.4, 400-27 rahat galobuyla koşu saatini beklemeye geçen Öncü Belgi günün bankosudur. 

GİT--KARA KAMÇI 2 BANKOLU ADANA 2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

1.ALTILI

4.6 // 8

1.5.14.8 // 4.3

5.9.12.2

1.3.2.7

2.3.1 // 9

7-ÖNCÜ BELGİ 

28.8 // 115 TL 
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski