29 Nisan Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

SÜRATLİ KOŞUDA MISS BEREN ETKİLİ OLACAKTIR.!

Geçen sezonki performansına bu yılda sentetikj pistte devam edip birincilikler alan kısrak, çim pistte katıldığı Derya Beşikçi koşusunda tabelanın hemen dbi,nde beşinci sırada yer almıştı.  Ancak o gün tempo istediği seviyede gitmediği gibi, iç bariyere de yaslanınca performasının yarısına anca çıkabilmşti. O gün biraz da çim piste alışık olmaması ve binicisi kantarmada yetersiz kalınca bu nedenlerden dolayıda fazlasıyla etkilenmişti. Bugün rakipleri yine hemen hemen aynı olıp, pist tecrübe avantajınıda yakalayan Miss Beren , 800'ü 50.6, 400'ü 25 rahat, 800'ü 49.5, 400'ü 24.2 rahat galoplarıyla Nadas'ta günün sürprizini kazanabilir.!

UYGUN GURUPTA SHARPA KAZANACAKTIR.!

İlerlyene yaşına rağmen 6 aylık aradan sdonra uzun mesafede gördüğü koşuda çok kolay birincilik alan safkan yine uygun isimlerle etkili oldğu mesafede koşacak. Muhtemelen tempoyu belirleyecek Special One'ı yakın markaja alıp, düzlükte ilk yakalayacak isim olacaktır. Winner Gets All ve Jacksparrow ikilisine üstünlük kurmasını beklediğim Ankara'da 800'ü 51.5, 400'ü 25.5 rahat galobuyla Sharpa, günün banko ismidir. 

MUHAREBE GÜNÜN SÜRPRİZİNİ GERÇERKLEŞTİREBİLİR.!

Bu sezon Adana kumunda iki koşu görüp en son yarışında kazanarak sahadan ayrılan safkan bugün etkili olabilir. AGF oranı çok düşük ancak. bu grupta her türlü sonuç çıkması çok yakın. İkicisi ise bu safkan Gazi Şampiyonu Hep Beraber'in  anneden kardeşi. Ayrıca Tefo Bey ile de baba kardeşi. Burada tek eksikleri, ilk defa böyle bir grupta ve değişik bir ilde start alacak olması görünüyor. Piste gelince ise ben kesinlikle yabancılık çlekeceğini düşünmüyorum. Koşuda başlarda üzerine gidilecek temponun seviye düşmeden, düzlşüğe kadar çıkılırsa Muharebeden  1000'i 1.03, 400'ü 25 ve 400'ü 27 çok mrahat galopları ile sürpriz gelebilir.!

AĞIR KİLOSUNA RAĞMEN MÜBARİZ RAKİPLERİNİN BİR ADIM ÖNÜNDEDİR.!

Sentetik pistte rakiplerinin bir kısmı ve biraz daha sert isimler yanında etkili sonuçlar alıp, piste hazır halde çıkacak safkan, kilodan yana bir sıkıntı yaşamazsa kazanmasınıda bence normal sonuç olabilir. Son yarşından önce aradan dönen Mübariz, bugüne dek aldığı iki birinciliğe yine burada, çim pistte ulaştı. 1 haftalık zamanı, koşu öncesi üç hazırlıkla geçirip, 600'ü 43.5, 400'ü 28.8 rahat, 1000'i 1.1.6, 400'ü 28, 600'ü 41, 400'ü 28 rahat şekilinde tamamladı. Uygun isimler yanında günün alternatif tekidir. Yanına sert rakip yazmak isteyenler, bir koşu gördükten sonra özewllikle uzun işlerinde performans olarak biraz kendini geliştiren Kocakaya'nın tercihlediği Nejdet yazılmalıdır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

2.ALTILI

3.1.6.5.11.9.7.2.4

9.3.10.5.7

3-SHARPA

6.2.5.9

4.1.5.7

3-MUBARİZ // 6


1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski