01 Mayıs Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

UYGUN GRUPTA ARAPOVİÇ GÜNÜN BOMBASINI GERÇEKLEŞTİREBİLİR DİKKAT.!

Bu sezon pel parlak sonuçlar almasada son iki yarışında performansında olarak ufak, ufak gelişmeler göründü. Bir önceki yarışını C.Taşcı isimli apranti ile tabelanın hemen dibinde beşinci sırada bitirirken, rakipleri bugünden çok farklı isimler değildi. Son koşusuda keza öyle, yine tabela dışında kalmış, bence biraz daha sert grupta start almıştı. Özellikle mesafe bazında değerlendirirsek, bu kilolara alışkın ve sadece aprantisi acemilik gösterebilir. Bugün koşu temposuda bence lehine işleyecek. Büyük ihtimal, Ardabey veya Özgürhan ikilisinden biri tempoya çıkar. Çıksada düşük seviyede ileteceklerdir. Arapoviç'te düzlüğe sermayesi bol girip, artık aprantisinin gösterceği verimlilik ve yerinde yürütme zamanını ayarlamasına kalacak gibi duruyor. 

BİR KOŞU GÖREN YAMANLARBEYİ KAZANABİLİR.!

Aradan sonra bir koşu gören safkan uygun raklipler yanında bence bugün potaya uzanabilir. Gördüğü yarışta genel olarak iyi görünsede tüm hazırlıklarına göre gerçekleştirdiği çim pist, hava koşullarından ötürü, değişince sentetikte üzerine fazla gidilmeden tabela dışınd akaldı. Bugüne bakar ve incelersek, rakibi E.Rock startta bir hayli oylanıyor. Önde tempoya çıkacak isim Greykurt olacak gibi. Bence, gidişatta seyir olarak tam istediği duruma gelecek. Son işini de iç pisttge 600'ü 38, 400'ü 24.2 rahat yaparak geçiştiren Yamanlarbeyi, kazanabilir.!

DENK GRUPTA EGETAY GÜNÜN BANKO İSMİDİR.!

Sezon başında bir koşu gördükten sonra ara veren, sevdiği sentetik pşiste geri dönüp, dinçlikle aldığı ikincilik gayet iyi safkan, Kocakaya tercihiyle bence birinciliğe çok yakın görünüyor. Burada küçükte olsa çim pistte bugüne dek kazanamaması ve performans olarak diğer pistlere nazaran daha düşük görünmesi problem olabilir. Ancak, rakiplerinin uygunluğunu da unutmamak gerek. Galop tercihlerini genelde koşu mesafesinden dolayı uzun tefcihlkeyen Egetay, 1400'ü 13.6, 1000'i 1.08.3, 600'ü 42.5, 400'ü 27.5 son sprintiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


2.NORMAL ALTILI

4.5

2.7.3.5.1.8.12.4

3.2.7.5

2.3.1

10.6 // 4

1-EGETAY

37.6 // 57.6 TL 

2.ALTILIM

4.5.7

2.7.3.5.1.8.12.4

3.2.7.5.1

2.3.1.4

10.6.4 

1-EGETAY

144 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski