01 Mayıs Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminlerti

BLACK LİON

Hanesne yazdırdığı birincilikler kısa aralara dayanan gurubun en formda ve zihnde ismi , az sayıda koşu servüvenine sahip oldğu uzun mesafede başarılı performansa sahiptir. Çok uzağa gitmezsek iki hafta içinde bir 1800 mesafeli çim yarışından eli güçlü ayrıldı. Form seviyeleri henüz istenilen kıvama ulaşmayan rakiplerine devam ettirdiği formuyla geçit vermemeye yakın Blak Lion uyumu yakaladığı binicisi ve 25.4 çok rahat hazırlığıyla günün bankosu. favorim.

LUXOR

Sezon açılışını hanesine yazdırdığı iki kötü sonuçlar yapmöasının ardına sert guruplarda performans gösteren ve aldığı sonuçlarla rakiplerinden daha etkili olduğunu varsaydığım Luxor'dan hazır konumda oldğundan birincilik beklemem doağl olur. Formsuz isimlerin birliştiği ve tek ciddi rakip seçtiğim Ruşen Ali'nin eksik çalışma ve boyu uzun aradan hazır olmadan dönecek olması rahatça banko yazmamaa meyil verdi. Her özzelliğiyle baştan sona hükmedeceği rakiplerini formu ve başarılı performanslarının devamını ileriye taşıyacağı rakipler içinden Luxor'dan birincilik beklerim. Bankomdur. 

ARDAŞAH 

Bir vakittir sahalardan uzak kalmasının ardına iki kötü sonuu yazıdrdığı koşuların ardına piste kısa vadeli yarışta aldığı tabelanın son basamağı sonucu boş değildi. Gurupta Urfa'dan gelen King Ayhan, Startk ve Sinesipse'yle kızışacak liderlik ve tempo isteğinden güçlü çıkacak kalite ve hazırlıklara sahiptir. Urfa'daq düzen verdiğiğ çalışmalarının ışığınma dayanarak, Müslüm'le gurubun farfk yaratan ismi Ardaşah 1000-1.09, 400-38.7 ve 400-27.9 çok rahat hazırlıklarıyla çizgiden süzülerek geçen isim olmaya yakındır. 

DEDE YALAZ

Yarış yaşamına başarılı ikincilikle startı veren ekürisi de boş sayılmayan safkan kalabalık programın direğidir. Koşuda gurubun yarısından fazlası dış bariyere yönelince bulduğu boşlu iyi değerlendiren tay Kaizbert'i temsil eden formda rakibe yüklenemeyince en iyi sonuçla çizgiden geçendi. Urfa dönüşü hazırlıklarına nokta koyduğu pistte 800-57.5, 400-30'la formunu kanıtlayan Dede Yalaz stilleri belli olmayan ilk yarışlarında hanesinlerine yazdırdıkları kötü sonuçlarla henüz n erede ne yapacakları belli olmayan rakiplşerinin arasından sıyrılıp kazanan isim olmaya yakındır. Günün bankosu. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


1. ALTILI

12.2.1.5.9

1.4.3 // 5.8

4-LUXOR

6.3

3.6.1.7 // 10.5

3.10.1.6

48 // 120 TL 

2.ALTILI

3.6.1.7 // 10.5

3.10.1.6

5.4.7.12.11 

4.7.6

3-DEDE YALAZ

10.3 // 2.12

48 // 144 TL Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski