03 Mayıs Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

UYGUN GRUPTA HAYALET ŞEHİR GÜNÜN SAĞLAM BANKOSU OLARAK YAZILABİLİR.!

Adana'da sezonu kum piste art arda gördüğü iki koşu ile açtıktan sonra kısa bir ara verip, bugüne göre daha sert rakipler yanında çim pistte kazanmıştı. O gün potayı önd egeçerken rakiplerinin çok üzeride isimleri zorda olsa mağlup etmişti. Geçen sezonda burada iki çim pist birinciliğine sahip olan Hayalet Şehir, 600'ü 42, 400'ü 28 rahati 800'ü 56.7, 400'ü 27 hafif rahata gbaloplarıyla günün uygun grupta sağlam bankosudur. 

KALİTESİNİ SAHAYA YANSITIRSA EMİRSOYUM MAİDENA VEDA EDEBİLİR.!

Bugün koşuya rakipelrinden koşu görmediği için dezavantajlı başlayacak olmasına rağmen kalitesiyle açığı kapatabilecek güce sahip tay kan hattıyla ön plana çıkıyor. Bu sezona damga vuran, mesafe ayırt etmeksizin kaba kumd atek koşu mağlubiyeti gören Canmete ile tam, yine yarış hayatı boyunca adından sık sık etkili performansları ve aldığı iyi sonuçlarda bahsettiren Derhadır ile anneden kardeş. Hazırlıklarının tamamına yakınını Şanlıurfa'da geçiştiren, ancak 3 gün önce iç pistinde 30 çok rahat yaparken kusursuz Görüne Emirsoyum, günün bir diğer banko ismidir. 

GİDİŞAT AVANTAJIYLA KÖSEF SÜRPRİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİR. 

Bugün programda bence günün en zor koşusu gibi görünüyor. Ancak yarışın temposu ve Kösef'in son iki koşusunda biraz eksik kaldığı performanslarına tekrardam kavuşabileceği rakipleri ile mücadele edecek olmasından dolayı en başta şans verilmesi gereken isim olduğunu düşünüyorum. Burada tempoyu start çıkışı rakiplerin daha sert yapıp, elinden tutmak adına vargücüyle yğksek tutmasını beklediğim Güvenağa, hemen arkasında belirecek Karacakayalı ve ağır sikletle yarışa katılan Kuydretlitay'dır. Yine oluşacak tempoya br çok rakibi gibi seyircdi kalmasını beklediğim Kösef, 600'ü 43, 400'ü 29.5 rahat galobu ile birinciliğe çok yakın görünüyor. 

DENK GRUPTA EXPECTANCY RAKİPLERİNİN BİR ADIM ÖNÜNDEDİR!

Grupta sert isimler olmasına rağmen bir kaçının henüz fotm tutma aşamasından olması şuanki form durumu ile kendine büyük şans yaratacaktır. Özellikle tempoyu belirleydcek Sert Yıldırm'ın temposuna kayıtsız kalmayacak olması lehine büyük etken olacak. Bu sezonada kötü başlamadı. 5 aylık aradan sonra Adana'da düzlük boyunca pes etmeyip, kazanırken kalitesini konuşturmuş, hemen ardına İstanbul'a götürülüp grup koşuda boy gösteren safkan sert isimleri neredeyse mağlup edebilecek performansı sahaya yansıtmışt ancak üçüncü sırada yer almıştı. Ayın 25'in de 1000'i 1.023, 400'ü 25 koşu öçncesi ara olmasına rağmen yeterli hazırlıklara fazlasıyla sahip olduğunu gösterdi. Uygun rakipleri yanında Expectancy'e ilk sırada şans verilmesi gereken isimdir. 

FİT DURUMA GELEN SNELLMAN GÜNÜN ÜÇÜNCÜ BANKOSUDUR.!

Bugün ekürisine deeyimsiz apranti bineceğinden dolayı pek katkısı olmayacağını düşündüğüm Snellman'in bunada pek afzla ihtiytacı olmayacak gibi. kazanırken o günde yorumumda bahsettiğim gibi, her uzayan mesafede daha etkili olabilecek performansları kendi gücünce göre sahaya yansıtabilecek isimdir. Bunu en saon bu pistte bugn start aldığı ve hem cinsi olmayan bir çok rakşbinden daha güçlü ve iddaalı isimler yanında aldığı ikincilikle benim tarafımdan ispatlamış oldu. Warshova tek ve en ciddi rakip olarak görünüyor. Fakat, şuan daha iyi durumda olan Snellman, 1000'i 1.03.5, 400'ü 25 ve 600'ü 37.5, 400'ü 24.5 rahat galoplarıyla fit durumda. Özccan ile de uyumu yakalayan safkan günün üçüncü  bankosu olarak kuponlara yazılmalıdır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

1.ALTILI

3-HAYALET ŞEHİR

4-EMİRBEYİM // 1

4.1.2.3.5

2.10.9.3.7.6.5.12

6.10.4.3.7

2.1 // 4

40 // 120 TL 

2.ALTILI

2.10.9.5.7.6.4.12

6.10.4.3.7

2.1.4

2-SNELLMAN

7.5.1

10.2.7 // 5.4.11 

108 // 216 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski