02 Mayıs Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri


HANDSOME HERO

Koşuda ekürisi Always Lucky ile bi,rlikte katılacak safkan uygun gurup ve sevdiği çim pistte kazanabilir. Koşuda belki istediği tempo oluşmayacak ancak, ekürisinin yardımıyla bir şans ibresini kendine döndürmeyede yakındır. Son yarışından sürprizi gerçekleştirerek ayrılan Buzfırtınası'nı önde rahatsız edebilecek isim yok gibi görünüyor. Aradan sonra uygunh gruptan kazanarak dönen Handsome Hero, İstanbul'da gerçekleştirdiği 1000'i 1.03.5, 400'ü 25 ve 600'ü 37.5, 400'ü 24.5 rahat galoplarıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. 

EGEBERK

Yine programda aran dönüp iyi sonuç alan isimlerden olan Egeberk'in rakipleride tam dişine göre. Geçen sezon performansının dışna ve gücünün farkına varılmadan yanlış koşu tercihkeri ve bir çok piste görgötürülmeinden dolayı verimli geçmedi. Ancak dinlenip, gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra, geçen ayın başın kum piste çıkıp bence kendinden beklenilmeyen iyi sonuca imza attı. Bugün koşu temposu ve pistin lehine döüşğmnei sebebeiyle Egeberk'ten denk grupta, 800'ü 56.9, 400'ü 26.5 rahat galoıbu ile birincilik gelebilir. 

LA PLATA

Kış sezonunu kum pisrtre ara ara iyi sonuçlar alarak geçen ancak çim pist performansı iyi görünen safkan son koşusunu tekrarlaması halinde kazanabilecek isimdir.Bugünkü rakiplerinden bir kaç gönlemk daha işyi isimler yanında tabelanın son sıraısna yerleşirken, potada üçüncülüğü rakibine teslim etmiş ancak düzlük performansını biraz daha geliştirebilseydi farklı sonuca da imza atmış olacaktı. Bugün temposundan, rakiplerine kadar tüm şartları lehine çevirebilecek ortamı yakalayan ve son işini 400'ü 25.7 çok rahata yakın yapan La Plata günün banko ismi olarak bu zorlu program kuponlara yazıulmalıdır. 

Herkesin ramazan bayramını en içten diklerimle kutlar, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. Bu aralar geçende yazdığım gibi rahatsızlığımdan dolayı oyunların üzerine elimden geleni yapmama rağmen, pek düşemedim. İnşlalh bugündne sonra geceleri oyunlarımızı yayınlamaya devam edip, güzel sonuçlar alacağız. Herkese bol şans diliyorum. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 


2.NORMAL ALTILI

10.2.5.3

6.3.1.2

3.8.2.11

4.2

10.7.3

4-LA PLATA 

43.2 TL 

2.ALTILI

10.2.5.3

6.3.1.2.8.4

3.8.2.11.4

4.2.7

10.7.3.1.6

4-LA PLATA

180 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski