04 Mayıs Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

YÜREK STAR

İlk yarışında çizgiyi önde geçerek hanesine yazdırdığı birinciikte iyi dereceye sahip olanarak sahadan ayrılan ve deneyimini biraz daha geliştirmeye açık taylardan biri olma yolunda adım adım hazırlıklarında yürüyen taydan eküriler ve Tuğçem önünde birincilik beklemek normaldir. Bir kaç koşuya kayıt olan isim dışında aynı ahır ve eküriyi temsil eden isimlerin kapışmasından Yürek Star yüreğini sahaya yansıtıp 800-57.8, 400-29 rahat hazırlıklarıyla çizgiyi önde geçemeye yakındır. 

QUEEN ZEYNEP

İlk yarşına çıktığı pistte hanesine yazdırdığı birincilik değerli sayılan kısrağın rakibi Straigh Storm'la kıyaslandığında rakipleri kat  be kat daha güçlü isimlerdi. Çim pistte yarışpa ağırlığını başlamakla birlikte koyan Zeynep düzlükte rahatsız etmeye çalışan ve geriden toparlanan rakiplerine dişli mücadele sonucu az farkla bitirdiği yarışta ezici üstünlük kurdu diyebilirim. Mehmet Kaya'nın sezonda sahalara sürdürdüğü isimler içersinde el bebe , gül bebek baktığı isim 800-53.3, 400-235.7 rahat hazırlıklarıyla günün bankosu. 

GİT--KARA KAMÇI İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum

1. ALTILIM

3.1.4.7.8

5.1.7.9 // 6

4.7 // 5 (6 AGF)

1-QUEEN ZEYNEP

8.2.5.6.4

2.6.4 // 1

60 // 150 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski