05 Mayıs Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

SİLLETOKAT 

İki yarışında tırnaklarının ucuna gelen safkahaneisne yazdırdığı ikinciliklerde tırnaklarının ucuna gelen safkan pistin usta pilotuyla çizgiden ilk geçebilecek isimdir.  Kısa vadeli koşuda Acarere'e bir önceki yarışında 1900 mesafede sürpriz yapmaya aday performansla Tuncçşah'a kaybeden Sille Tokat'ın gerekş tüm hazırlıklara sahip olduğu rakiplerinin arasından kenter ve çok rahat idöanlarınyla hanesine birincilik yazdırmasını umuyor favori öneriyorum.

AYURNAMAT

İlk çim yarışında harika birincilikle sahadan ayrılankısrağın mesafe avantajına kavuşmasıyla hanesine birinciliği tekrar yazdırma şansı fazlalaştı. Rakiplerinden Keep Your Dance isimli kısrak tempoyu şişirecektir. Guruptan ayrılan Hırçın Dostum'la düzlüğü en iyi şekilde kullanmasını umduğum Ayurnamat ekürinin son yıllarda temsil eden iyi isimlerinin içerisinde yer alması ve 1000-1.03, 400-24 rahat hazırlıklarıyla günün ikinci banko seçimidir. 

OĞLUM UTKUN

Gene form tutan Mastrr Of Puppets ve tempoyu süratlendirecek ilk çim koşusunda ulaşmak ,istediği sonucun çok uzağında ilk 10 dışında kalarak hanesine yazdıran Piko Piko önünde pist ve binici avantajını kullanmasını umdumğum safkandan birincilik çok uzakta değildir. İki yarıştır rakiplerinin tüm mücadelesine gayretiyle cevap veren Oğlum Utkun 600-37, 400-24.3 rahat hazırlıklarıyla çizgiyi önde geçebilir. 

PEKÖZ

İzmir kumunda iyi sonuçları hanesine yazdıran Bursa pistinde başarısız kaldığı yarışın acısını çıkartabileceği gurupta şanslı gördüğüm Peköz'den fomda aprantisiyle birincilik çok uzakta değildir. Bir gruğ koşuda üçüncülüğünün ardına dek rakipleri 1400 mesafeli koşuda avlayan safkan tıpkı o yarışla denk gurupla tekrardan karşılaşacaktır. İç pist kenteriyle formunu yakalayan Peköz favoridir.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


2.ALTILI

5.7.9.1.4.6

4.6.3

1-AYNURNAMAT

6.1.5

7.9.1.3 // 5.8

8.2.4 // 5.7.6.13

1.ALTILI

1.3.11.2 // 9.8

5.1 // 11

8.9.2.7

5.7.9.1.4.6

4.6.3

1-AYNURNAMATDaha yeni Daha eski