06 Mayıs Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

FORMUNU DEVAM ETTİREN SHARPA SERİYE DEVAM EDECEKTİR.!

Bu sezon katıldığı iki koşuda da rakiplerine ezici üstünlük kıran safkan biraz daha sert grup ve tempolu koşuda yine potayı önde geçecek gibi duruyor. Özellikle burada Brave Gladiatör'^ün tempoyu belirleyecek olması ve Malones'in kolay kolay önde boş bıkrakmaya niyet etmeyeceği gidişatta ilk üç içinde yerini alacak olan Sharpa, kazandığı iki yarıştaki benzer gidişat ve düzlüğe girilir'girilmez, rakiplerinden alabileceği liderliği sona kadar taşıyabilecek form ve güce sahip. Bence en ciddi rakii New World. Bu safkanında gücü ne kadar Sharpa'ya yetebilecek düzeyde şuan için onu kestirmek çok güç. Bir haftalık araya rağmen rakiplerini uygun gördüğüm Sharpa günün banko ismidir.!

UYGUN GRUPTA ACTION FAVORİM!

Kış sezonun bir kısmını geçirdiği kum pistte zaman zaman etkili olup, iyi koşular çıkarmasına rağmen, performansını tam olarak sahaya yansıtamayan safkan, sevdiği çim pistte iki koşuda gücünü sahay yansıttı. Adana'da Tendirek galibiyeti aldığı yarışında taktik olarak akıllıca hareket etmiş, ancak bu pistte Zala Bey'e mağlup olduğu Sadık Eliyeşil'de, hem pistin kötü durumu, hemde öndeki sert mücadelenin içerisine erkenden girip, elindeki tüm sermayeyi 100 tabelasına kadar eritince, rakibide daha dinç kalıp, pistin en temiz bölümü olan dış bariyere yakın sprint atarak avantajı geri çevirmemişti. 600'ü 36.5, 400'ü 23.5 rahat kısa sprintiyle Action birinciliğin en güçlü adayıdır. 

KOŞU TEMPOSU LEHİNE İŞLEYECEK ÖZGÜNSTONE FAVORİMDİR.!

Bugün koşu temposunu lehine çevirebilecek gidişatı yakaladığını düşündüğüm safkan sert ve formda rakipleri yanıdna birinciliğe çok yakın görünüyor. Önde tempoya çıkması garanti isim Umutlu ve Taşansürtüşmesinin erkenden başlayacak olması, bu iki isme Mega Star ve Akkula'nın da düzlüğe varılınca kendilerini mücadelenin içeresine atacak isimler. Saydığım isimlerin, uzağında sabırlı bekleyiş yapmasını düşündüğüm Özgür Stone 5 gün önce koşunun provasını kısa mesafede üçüncülük alarak gerçekleştirdi. Bugün denk rakipleri yanında etkili srintiyle sonuca gitmesini bekliediğim safkan kazanabilir. 

HAZIRLIKLARI YETERLİ GÜRBOĞA UZAYAN MESAFEDE GÜNÜN BANKO İSMİDİR!

Sentetik pistte iki koşu gördükten sonra 12 gün önce çim pistte ilk sınvaını başarı ile tamamlayan, o gün nsert rakibe çarpılan safkan uyum sağladığı binicisiyle bugün şeytanın bacağını kırabilir. Son koşusunda kalabalık grupta tempoyu belirleyen isim olmuştu. Anbcak o gün koşun un genel olarak tüm ayrıntılarına baktığımızda bu safkanın uzun mesafede daha iyi koşabileceği açıkca anlaşılır oldu. Düzlüğün başında bindiren rakiplerine cevap vermiş, o gün rakipelrinden Kasabalı'nın erken gelen baskısı biraz yıprattığından kazanan isim, Darlanma'ya karşılık verememişti. Fakat, bitişe girildiğinden grubun en dinç ve mesasfe uzadıkça daha etkili olabilecek perfromansları sahaya yansıtacağının sinyallerini veren Gürboğa, 1000'i 1.09, 400'ü 28.6 rahat galoplarıyla günün banko ismidir.!

GİT--YİĞİT CAN BURSA TAHMİNİNİ.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


2.ALTILI

7.1.2.5.11.8.9.4 // 3.6.12

7.4.2.10.3

1-ACTION // 7.2

6.1

10.2.3.1.7

2-GÜRBOĞA

40 // 165 TL

1.ALTILI


4.2.6 


6.1.2


1-SHARPA


7.1.2.5.11.8.9.4 // 3.6.12


7.4.2.10.3


1-ACTİON // 2.7


36 // 148.5 TL Daha yeni Daha eski