10 Mayıs Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

UYGUJN GRUPTA AYBÜKE SÜRPRİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİR.!

Adana kummunda kış sezonunu zaman zaman aldığı iyi sonuçlarla geçirip, son iki yarışında yeniden bu pistte çime çıkan ve tabela dışı saonuçlar alan kısraktan sürpriz gelebilir. İki yarışınıda biraz daha sert rakiplerle yapmıştı. Ankara'nın özellikle çiminde arada ters sonuçlar almaya kın performansları kiloyuda kaldırdığı koşuları bulunan Aybüke uygun grupta sürprizi gerçekleştreiblir.

PİSTİ YADIRGAMAZSA GÜNDÜZDÜŞÜ SERİYE DEVAM EDER.!

Üç farklı pistte kazandığı koşularla kalitesini ispatlayan, sadece İzmir'de Canmete ve bir kaç sert rakip ile katıldığı yarışta kötü performans sergileyen kısrak eğer bugün pisti yadırdamazsa yine kazanabilir. Koşuda Bordomavi ve eküri isimlerden Karaeski'nin tempoyu belirlemeye çalışacağını düşünüyorum. Rakiplerinin bir tık uzağında kalıp, düzlüklke gruba eğer piste yabancılık çekmezse 1000'i 1.12.6, 400'ü 27.6 çok rahat yakın galobuyla rakiplerini gerisinde bırakma ihtimali çok yüksek. 

SEVDİĞİ MESAFE ve PİSTTE KRAL TUNCA KAZANABİLİR!

Apranti ile Adana'da özellikle sert gruplarda aldığı sponuçlarla dikkat çeken ve ikide koşu kazanan safkan denk rakipler ile koşacak. Burada tempoyu belirleyecek tek ismin Arfican olmasıyla bence büyük avantaja sahip olacak. Beratım ve Serhat Fırtınası'nın önde kaçan isme yakın koşacak olmalarıyla düzlüğe çıkılmadan pozisyonunu doğru almasına yol açacak gibi duruyor. Kantarmada Kocakaya'nı da bulunmasıyla vazip konuma gelen Kral Tunca bugün kazanabilir.

UYGUN GRUPTA HARLAN DRAKA MAİDENA CEDA EDECEKTİR.!

Adana'da gördüğü iki kum yarışı sonrası çim pistte ilk startını yine orada verip iyi sonuç çıkartan safkan, henüz sahaya adım attığı ilk sınavında yine başarılı oldu. Virajı rakiplerinin en gerisinde ve önünü açmak için dışa  doğru doşru açılarak sprintine başlamış, ikinciliği potada kurtararak bence zorlu şartlarda fea sayılmayacak sonuç almıştı. Koşu gördükçede kalitesine bir adım daha yaklaşan Hralan Draka, Luva Lovegood gibi klas bir ismin anne kardeşi. Bugün aynı hataya düşmeyip gurub biraz daha yakın takip etmesini beklediğim isim, 800'ü 51.8, 400'ü 25.5 rahat galobuyla günün banko ismidir.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


NORMAL ALTILI

4.2.3.5

7.1.3.5.9

1.5.3.2.7

5.6

3.5.7

9-HARLAN DRAKA

ALTILI

4.2.3.5.9

7.1.3.5.9

1.5.3.2.7

5.6.1

3.5.7.6

9-HARLAN DRAKA

Daha yeni Daha eski