14 Mayis Yiğit Can Ankara At Yarışı Tahhminleri

 

ALLÖŞŞ

İki yarıştır aldığı güzel sonuçlarla sahadan mutlu ayrılan hanesine en son Karataş'la daha ağır siklette birinciliği yazdıran safkanın rakipleri uygundur. Performansını bu sezon daha yerinde kanıtladığı yarışlarıyla çıkışını devam ettirebileceği rakipleri sevdiği pistte tekrar yakalayan Allöşş 600-390.8, 400-248 rahat hazırlıklarıyla mesafesini tekrear bulduğpu grupta favorim. 

SONATINKIZI 

Yarış hayatına güzel başlangıç yapan isimlerden olan ekürinin kısrağı hanesine yazdırdığı ikincilikle iyi sonuç almasının yanı sıra güven tazeleyen performansıyla sahadan güçlü ayrıldı. Hemen önlere sarkarak düzlüğün başında araya girme çabası ve mesafe ilerledikçe inatçı ataklarıyla ikinciliği hakkıyla koparan Sonatınkızı 28.2 çok rahat sprintiyle maidensa son yarışına çıkabilir. 

MUCİZE KIZ 

Sert gruplarda başarılı sonuçları hanesine yazdıran kısrak bu sen sık kıoşan isimler arasınd ayerini alarak performanslarına eksiksiz devam ediyor diyebilirim. Adana çiminde bir şartlı koşudan ikramiyeyi alarak çıktığı yarışla İstanbul ve pistte iki yarıştan bir tabelayı sert gruptan çıkaran kısrak startta fazla oylanmadığı ve sürati bol yarışlarda performansını artırıyor. Şartları lehine işleyecek koşunun en şanslı ismi olarak kalabalık yarışın favorisi olan Mucize Kız usta jokeyiyle günün bankosu.

MYSTIC POWER 

Ara dönüşü başarılı koşularına devan eden hanesine ayzdırdığı birincilikte koşuya rtahatça hükmedip çizgiye zorlandan süzülen safkanın rakipleri uygun oldğu kadar temposunu bozabilecek ismin olmamasıda hanesine yazdırdığı artılarla dolu.Düzlüğe kadar kurmak istediği tempoyu kimsenin bozmamasıyla ve rakiplerine direnebilecek 800-50.4, 400-25 rahat galoba sahip safkan favorimdir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.


2.ALTILI

1.6.4 // 2.3.5.11

9-MUCİZE KIZ

1.2.6.10

7.8.4

6.2.3 / 8.4

2.10.4.12

43.2 // 168 TL

1. ALTILI

2.3

8.5.6.3 // 9.4

4.6.8.3

12.3.4.7

1.6.4 // 2.3.5.11

9-MUCİZE KIZ


Daha yeni Daha eski