03 Haziran Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

BOSNA HERSEK

Sorunlarından arındırılan safkanı son yarışında önde tutmama rağmen performans olarak sınıfta kaldı. Önde tempoyu belirleyen Yiğit Batuhan'a virajın dönülmesiyle yapışında bir süre atlamak için mücadele etti ancak rakibi pes etmeyince bu kez kendi performansı düşmüştü. Bugün yeterli kondisyonu depolayan Bosnahersek, Yetimali'nin koşu temposunu belirleyeceği yarışta, 1000'i 1.10, 400'ü 27 rahat galobu ile lehine dönüşen avantajları olumlu yönde kendine yansıtmaya çok yakın görünüyor. 

TIME TO SHINE

Katıldığı iki koşuda kalitesini konuşturan safkan bugün yine sevdiği pist ve mesafede uygun rakipler ile koşacak. Koşuda Hakna, Master Of Pupuets ve Gökdenizim gibi üç seri ismin tempoyu mutlaka yüksek tutacaklarını düşünüyorum. Time To Shini'da iki yarıştır hemen öne sarkıp, tempoyu belitleyerek kolay galibiyetler almıştı. Ancak bu rakiplerinin yanında fazla risk alacağını düşünmüyorum. Kabiliyetli bir isim olduğundan bekleme yaparak sonuca gidebilecek güç ve kalitede. Olurda ilgilileri tersi bir düşünce ile taktik denerlerse ben Time To Shine'ın koşuya ağırlığını koyması da zor olmaz. İlk çim yarışına çıkacak olmasından dolayı etkilenmeyecek kan hattına sahip safkan, 1000'i 1.01.2, 400'ü 24 çok rahata yakın galobu ile günün bankosudur. 

SADEKAR

Son 10 koşusunu ele aldığımızda sürekli bugünkü rakiplerinden daha sert gruplarda start alıp etkili olduğu yarışlara sahip safkan, eski formundan uzak olsa bile şansı burada bir hayli fazla. Bence çim pistte daha etkili sonuçlar almaya meyilli koşu stiline sahip. Bir süre dinlendirildikten sonra gerçekleştirdiği galoplarında yavaş, yavaş form tutan Sadekar, düzlükte kalabalık içinde kaybolmazsa 600'ü 42.5, 400'ü 28 çok rahata yakın işiyle uzun zaman sonra potayı önde geçebilir. Günün ikinci bankosu olarak değerlendirilebilir. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. ALTILI

2.4.3.5.6.1 // 7.8

3.2.4.5.6 // 7

7.1.3.5 // 2.4.6

2-TIME TO SHINE

7.8.1.2

3-SADEKAR 

57.6 // 161 TL

Daha yeni Daha eski