07 Haziran Yiğit Can Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

AVALANCHE

İstanbul sentetik pistinde iki koşu hanesine yazdırdığı birinciliklerin ardına şansı yaver gitmeyip sert guruplarda koşarak gücü denenen ekürinin orta sınıf halli safkanı uygun rakiplerini formda binicisiyle ilk defa yer alacağı ters pistte yenmeye yakındır. Ciddi rakipleri Namık Bey ve Altın Steps'in aynı stile yakın olmalarını lehine artı olarak sağlamasını umduğum Avalanche 1000-1.02, 400-24.8 rahat hazırlığıyla koşunun önde gelen ismidir bankom. 

SURŞAHİNİ

Pistte formunu tutturmasının ardına kısa vade koşudan hanesine birincilik yazdıran arkasına aradan dönerek Bursa'da iki güzel koşuya adını yazdıran safkanın rakipleri gurupta tam gücünün ayarındadır. Koşunun aprantilere özel olmasıyla deneyimli biniciyi kapan Surşahini düşük seviyede ilerleyecek gidişatın en çok faydalanan ismi konumuna gelecektir. Sert geçmeye aday düzlük boyu ağırlığını koşuya yansıtmasını umduğum safkan 800-57.5, 400-27.8 rahat hazırlıklarıyla çizgiyi önde geçmeye en yakın isimdir. 

VAHŞİ KIZ

Sert guruplarda başarılı koşularına hanesine yazdırdığı güzel sonuçlarla devam eden gurubun en seri kısrağı Kocaeli'de tek koşuya çıkarak bayrağı aldığı gibi devir etmeden çizgiye kavuşan isimdir. Boyu kısalan mesafede sert preslere maruz kalmasını temposuyla atlatmasını umduğum Vahşi Kız devam eden formu ve boyu kısalan mesafede çizgiye bir adım daha yakındır. 

FOREVER JUSTEN 

Güzel başladığı sezonda birincilik sonrası hanesine yazdırdığı ikinciliklerle başarı grafiğini koruyan safkan arada kötü koşarak düşlen formunu geri toplaması fazla uzun sürmedi. Pistte ilk yarışına uygun rakiplerle çıkarak hafif silet avantajını değerlendirmeye aday Forever Justen aprantisiyle üç koşuya çıkarak uyum sorununu en az seviyeye indirdi. Sert rakibi Winter Shuni'e nazaran pistte daha avantajlı konumda olan kısrak 600-38, 400-25 rahat hazırlığıyla günün bankosu.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1.ALTILI

4,1,2,3

2,5 // 1

4-AVALANCHE

9,5,2,7,6

8,10 // 2,3

1,5,2,3,8

48 // 144 TL

2.ALTILI

9,5,2,7,6

8,10 // 2,3

1,5,2,3,8

3-FOREVER JUSTEN

2,3 // 4

12,14,7,4

48 // 144 TLDaha yeni Daha eski