12 Haziran Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

 


KARABAYIRLI

İki koşudur kazanırken benimde güvendiğim isim olup yanıltamayan safkan yine uygun grupta sevdiği mesafede start alacak. Ancak koşu biraz daha süratli olacağından şansı biraz olsun azabilir. Özellikle tempoyu belirleyecek Stark ve Gülmatra'nın başlarda tempoyu yüksek tutacak olmaları kendisi gibi ayak uyduracak bir kaç rakibiyle beraber birinciliği kapmaya çalışacak olması sert mücadelenin zorluğunu ortaya koyuyor. Yinede daha önce mağlup ettiği rakiplerini geride bırakmaya yakın görünen Karabayırlı birinciliğin en güçlü adayıdır.

CAGNER

Geçen sezonu iki kum koşusunu art arda kazandıktan sonra kapatıp, kısa bir dinlenme sonrası kaldığı yerden, grup koşulardan devam eden safkan  iyi sonuçlar almasına rağmen kazanamadı. Son iki yarışı pek ölçü alınmamalı. İlki sentetik pistte olup, diğeri çim pistte idi. Bugün koşuyu performansına yayarsak önde temposunu bozabilecek bir isim yok. Önceki startlarının çoğunda hem seri hem ciddi tempo yapan isimlerin ensesinde koşuyu takip etmişti. Bugün öyle bir problemi olmadan yarışa başlangıçla birlikte ağırlığını koymasını beklediğim Cagner uyun rakipleri yanında, 600'ü 49.3, 400'ü 24.3 rahat galobu ile beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum, günün banko ismi olarak değerlendirilmelidir. 

ASLAN KARDEŞLER

İlki çim diğeri kum koşularında elde ettiği ikinciliklerle geçer notu alıp, uygun rakipleri yanına düşen safkandan birincilik gelme ihtimali çok yüksek. Son startını formda ve güçlü rakibe karşı koyunca düzlükte temposunu bozmadan ikinciliği sağlama almıştı. Ancak kum pistte biraz daha etkili oldu. Startla birlikte aldığı liderliği uzun süre önde götürüp, 100 tabelasının başında temposu düşmüştü. Bugün bence yine ilk koşusunda olduğu stiline cazip rakipleri yanında dönmesini beklediğim Aslan Kardeşler, gezintiler yaparak çıktığı mücadeleden birincilikle ayrılabilir. 

İSTANBUL TAHMİNİMİ GÖRMEK İÇİN TIKLA

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

3.1.2.6.8

4.1.3.7

2.4.3.8

5-CAGNER

1.2

1.11.6

57.6 TL 

ALTILI

3.1.2.6.8.5

4.1.3.7.9

2.4.3.8

5-CAGNER

1.2

1.11.6.4.5.8

175.5 TL 


Daha yeni Daha eski