17 Haziran Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


SPEED CHECK

Yarış hayatına sentetik pistte başlayan ekürinin bu tayı, her ne kadar uzun mesafede daha başarılı olabilecek kan hattına sahip olsada kalitesiyle başlangıç olarak bu eksikliği giderebilecek potansiyele sahip. Annesi Palooza Perfect Storm ile kardeş. Hazırlıklarında ise tecrübesizliğini kapatabilecek galoplar yapan Speed Check, dün sabah kenter işiyle birinciliğe çok yakın görünüyor. 

KIZIL ASLAN

Geçen sezon ara ara aldığı iyi sonuçlardan sonra sezonu açıp iki yarıştan bir ikincilik çıkartan safkan sert grupta yeniden sahaya inip tabelaya yakın bir koşu çıkardı. O gün Keremeyle gibi seri ve formda rakibine tempoyu teslim etmek zorunda kalmış, ancak eksiklerini giderebilecek koşu zorluğunu görmüş oldu. Bugün rakiplerine bakıldığında bence tempoyu belirleyecek isim olacağını düşünüyorum. Sürpriz bir çıkış yapan isim olmadığı vakit düzlüğe kadar düşük tempo ile virajdan kurtulması pek zor olmayacak Kızıl Aslan, 600'ü 39.8, 400'ü 26 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. 

MR LOVERMAN

Bugün koşu mesafeden dolayı oldukça süratli başlayacak. Rakiplerinin içinde bir kaç seri isim olmasına rağmen tümünden daha süratli olduğunu düşündüğüm Mr. Loverman, son startında daha uzun mesafeyi 200 tabelasına kadar çok yerinde tempo ile götürmüş, kalan mesafelerde ise artan temposu ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmıştı. Bugün tempoyu biraz daha yüksek tutmak zorunda kalmasını beklediğim safkan, kısa işini koşuya özel olarak 400'ü 22, 200'ü 11 ile tamamladı. Mutlaka kuponlarda olması gereken isimdir, SÜRPRİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİR. 

SENSİZİM

Son iki koşusunu çim pistte koşan kısrağı favori olarak önermiştim ancak kötü sonuçlarla sahadan ayrıldı. Ancak bakıldığında son zamanlar elde ettiği iyi sonuçların bir çoğunu sentetik pistte gerçekleştiren kısrak, en son kazandığı koşu sonrası rakibi Flashing Girl'e boyun farkı ile yine uzun mesafede mağlup olmuştu. Bugün Malones'in tempoyu sürükleyeceği gidişatta düzlüğe sermayesi bol çıkmasını beklediğim Sensizim, 600'ü 47.6, 400'ü 23.6 rahat galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. 

GİT-- YİĞİT CAN CAZİP BANKOLU BURSA TAHMİNİ

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

1. ALTILI

6.1.3.7.8.5

4.2

4.2.1.3

5-KIZILASLAN

7.9.1.3.6

5.1 // 7.4

57.6 // 115.2 TL 

2.ALTILI

5-KIZILASLAN

7.9.1.3.6

5.1 // 7.4

5.1.2.9

4.3.5 // 1

2.3.6 // 7

64.8 // 155.2 TL 


Daha yeni Daha eski