19 Haziran Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


KUZEY KAFKASYALI

Geçen sezonu burada iki grup-1 koşu kazanarak kapattıktan sonra uzun bir araya girip, sezonu üçüncülük yaparak açan safkan uygun rakipler yanında koşacak. Bugün mesafe biraz kısa gelebilir ancak, tempo bence çok sert olacak gibi duruyor. Özellikle ön tarafta Babadalla ve Ardaşah'ın numarayı çalma istekleri ve düzlüğe çıkana kadar sürecek didişmeleri, sprinter isimlerin şansaını biraz daha artıracaktır. Grubun uygunluğu ve rakiplerinin oluşturacağı tempodan en karlı isim olarak çıkmasını beklediğim Kuzey Kafkasyalı, Ankara'da 600'ü 38.4, 400'ü 25 rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayı olarak sahada yerini alacaktır. 

BRIGHT FIRE

Yarış hayatına fena sayılmayacak görüntü le başlayıp kazanmasını bilen safkan kısa mesafeye rağmen tempoyu lehine çevirebilir. Koşuda Yaparsın Oğlum, Mirbey ve Queen Zeynep gibi üç süratli ve formda ismin didişmesinden düzlükte faydalanmaya en yakın isim olarak diğer rakiplerine oranla bir adım önde. Kazandığı koşuda orta ve uzun mesafede başarılı bir grafik çizeceğinin altını çizerken, kısa mesafeli tempo yarışlarında ise etkili sprintiyle etkili olabileceğinin sinyalini verdi. Bugün rakiplerine göre daha hafif siklet avantajına sahip Bright Fire, 400'ü 22 kısa sprintinde kendisine ait rekor işi ve denk grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün banko ismi olarak kuponlardaki yerini almalıdır. 

KARAMUSTAFA

Bu sezon grup koşularda boy gösterip iyi sonuçlar alarak en son Bursa'da kazanan safkan yine uygun rakipler ile sevdiği mesafeye çıkacak. Burada en son Demirperde kazanırken azda olsa kısa mesafeden etkilenmiş, ancak tempoda o gün için çok sert cereyan etmişti. Bugün Yollaraz seri rakibi Umutlu'ya nazaran koşuya daha süratli başlayıp, tempoyu da çok sert tutmayacak gibi. Koşu öncesi ahırdaşlarıyla birlikte sahaya çıkarak 800'ü 56.6, 600'ü 42.2, 400'ü 28 rahat işiyle fit duruma gelen Karamustafa kazanabilir.

GİT-- YİĞİT CAN ADANA TAHMİNİNİ GÖRMEK İÇİN..

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

3.1.10.6.2.4

4.6

6.8.9.1

4-BRIGHT FIRE

2.1

6.8.2.1

46.5 TL 

2. ALTILI

3.1.10.6.2.4

4.6

6.8.9.1.11

4-BRIGHT FIRE

2.1.4.7

6.8.2.1.4

144 TL Daha yeni Daha eski