21 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

BRODBECK

Doğu illerinde uzun mesafeli kum koşularında belirli bir başarı yakaladıktan sonra Adana ilk çim koşusuna uzun mesafede çıkıp sert grupta ikincilik alırken genel olarak başarılı göründü. Son yarışını ben pek ölçü almıyorum. Virajı kötü alıp, düzlükte de mücadelenin içerisine hiç yakın olmamasının belli başlı sebebi mesafe idi. İlk kez Ankara pistine çıkacak olmasına rağmen rakipleri uygun sayılan Brodbeck, Urfa'da 600'ü 41.3, 400'ü 26.2 çok rahata yakın iş çıkardı. Son koşu performansını unutturabileceği pist ve mesafede kazanabilir.!

KARA ESKİ

Bu sezon Antalya kumunda başlayan başarılı sezonun devamını yine bu piste iki uzun mesafe galibiyeti alarak devam ettirdi. Bugün rakipleri biraz sertleşmiş gibi görünebilir ancak, gruplka baş edebilecek güç ve kaliteye sahip olduğunu düşünüyorum. Arada Özcan Yıldırım'la orta mesafede bir koşuya çıkıp etkisiz kalmıştı fakat bugün biraz daha farklı olacak. Hem formda geliyor, hem de mesafe tam lehin dönüştü. Önde çok yüksek tempo olmayacağı içinde ilk dört içerisinde yarışın takibini yapmasını beklediğim Karaeski, 600-45.5, 400'ü 28.8 rahat galobu ve formda görüntüsüyle birinciliği en güçlü adayıdır. 

KIRYAĞIZ

Adana ve bu pistte katıldığı iki uzun mesafeli koşuda ii sonuçlar almasına rağmen binicisi ile bir türlü sahada uyum yakalama konusunda sıkıntılar yaşayan safkan, en son yine burada kısa mesafeli yarışta kötü sonuç almıştı. Koşuya ayak uydurmakta güçlük çekip, düzlükte ise hiç varlık gösteremeden potadan geçerken  hayal kırıklığı yaratan Kıryağız bugün farklı binici ve lehine dönüşen mesafede bence kazanacak. Koşuda tempoda tam istediği gibi şekillenecek olan safkan düzlükte ağırlığını usta pilotu ve 600'ü 42.3, 400'ü 27.21 rahat işliyle koyacaktır günün bankosu olarak kuponlardaki yerini almalıdır.

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2.NORMAL ALTILI

1.6.2.3.4.8

5.1.2.6

2.1.5

4-KIRYAĞIZ

6.5.1

4.1

51.8 TL

2.ALTILI

1.6.2.3.4.8

5.1.2.6.7.4

2.1.5

4-KIRYAĞIZ

6.5.1

4.1.3.10.2

182.4 TL 

Daha yeni Daha eski