23 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 

VENİCE

Henüz maidendan  çıkmamasına rağmen bugün kazanırsa şaşırmayacağım isimler arasında yerini almasını bekliyorum. Bu yıla iki koşu sığdırıp, İstanbul sentetik pistte uzun mesafeyi üçüncü sırada tamamladıktan sonra kısa ara verip, ıslak pistte tabelaya yakın koşu çıkartıp beşinci sırada kaldı. Ancak o gün performans olarak hem sırıtmayıp, hem mesafe uzadığında daha etkili olabilecek sasha görüntüsünü ortaya koyan Venice, Çirçuz gibi klas bir isimle kardeş. Son işini 1000'i 1.04, 400'ü 25.2 rahatla tamamlarken eskiye nazaran ayakları daha sağlam yere basan kısrak mutlaka kuponlara yazılmalıdır.!

NİRVANA

Bugün koşunun temposu sert olacağından ilk yarışında dikkat çeken  safkandan birincilik gelmesi doğal sonuç olacaktır diye düşünüyorum. Rakiplerinin neredeyse tamamı önde tempoya çıkmaya çalışacak isimler. Özellikle ısrarcı olmasını beklediğim Gezzal'ın yarışa başlangıçla birlikte ağırlığını koymaya çalışacağını, Berkeağa ve Sensin Oğlum'un erkenden baskı uygulayacağı gidişatta düzlüğün en akışlı sprint ve rakiplerinin açıklarını affetmeyecek performans sergilemesini beklediğim Nirvana, 1000'i 1.05.4, 400'ü 25.4 rahat galobu ile günün banko ismi olarak kuponlardaki yerini almalıdır. 

YAVUZ KRAL

Son koşusunu denk ancak bugüne göre biraz daha sert5 grupta koştuğunu düşündüğüm safkan virajı çok rahat almış, bir ara kazanırım görüntüsü vermesine rağmen, düzlüğün ilerleyen mesafelerinde performansını koruyamayınca 200 tabelası geçilirken mücadeleden düşmüştü. Aynı saha performansını tekrarlaması halinde bugün daha dirençli kalmasını beklediğim Yavuz Kral kalabalık grupta tempoyu da kolay şekilde yakalayabilecek forma sahip. Bir haftalık aradan sonra uygun rakipleri yakalayan safkan birinciliğe çok yakın görünüyor. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

2. NORMAL ALTILI

6.3.7.8.1

3.6.5.7.1.5.8

6.1.4

5-NİRVANA

7.3.9

3.2

75.6 TL

2. ALTILI

6.3.7.8.1

3.6.5.7.1.14.8.2

6.1.4.5.8

5-NİRVANA

7.3.9.2

3.2

192 TL

Daha yeni Daha eski