25 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

 


KAZABLANKA

Gördüğü iki kısa mesafeli koşu ile eksiklerini kapattıktan sonra yine bugüne denk olup, Gölge'nin kazandığı yarışta üçüncülüğü alan safkandan bugün farklı performans gelecektir. O gün düzlüğü çok iyi yerde dönüp, bir ara artırıp öne düşecek gibi görüntü yaşatsada biraz pistinde durumundan etkilenip üzerine koyamayıp düşmeyen tempo ve dinçlikle potadan üçüncü sırada geçti. Bence bugün eksik kalan düzlük performansını artırabileceği rakipleri biraz da olsun uygun sikletle yakalayan Kazablanka, 800'ü 50, 400'ü 24.2 rahat işini de sorunsuz ve akışlı tamamladı. Mesafe eğer yine uzun olsa banko önerilecek isim olduğunu düşündüğüm safkan ilk birinciliğine bugün kavuşabilir.!

AÇIK KIRMIZI

Zaman zaman pistte sürpriz sonuçlara imza atıp, ne zaman nasıl sonuç alacağı belli olmayan kısrak son yarışını tekrarlaması halinde yine birinciliğe göz kırpan isim olur. Kazanırken rakipleri Doruyiğit, Zekaibey ve Çelikkalkan gibi isimleri düzlükte biraz yıpranmasına rağmen kendini potaya atmasını bildi. Bugün rakipler biraz daha uygunlaştı. Temponun düşük olması ve Kocakaya'nın da bu kısrağı tercih etmesi mesafe avantajıyla ön plana çıkartıyor. 800'ü 56.4, 400'ü 28.2 rahat işiyle formunu devam ettiren Açık Kırmızı kuponlara öncelikle yazılması gereken isimdir. 

OSMAN BEY

Bu sezonun özellikle kum pir koşularında form tutmuş isimlerinin yer aldığı koşudan Osman Bey'in birincilik çıkarma şansı bir hayli çok. Bugün yarışta tempoyu belirlemek isteyecek Maratoncu Kingberkay ve Regardless yine temponun seyrine ayak uydurmaya çalışacak olan Allöşşş dörtlüsü önde yerlerini alacaklardır. Uzun mesafede bu gidişatları pist ve Adana kumunda yakaladığı iki yarıştan birincilik çıkardı. Ancak performansına bakılırsa biri 1500, diğerleri 1200 ve 14000 arası değişen mesafelerde altı birinciliğe imza atarken yine çoğunda tempo çok yüksek olmuştu. İstanbul'da sentetik pistte ilk sınavına GR-1 yarışta çıkıp sonuç alamayıp geri dönen Osman Bey, gidişat avantajı, son işinde 600'ü 37, 400'ü 24 yaparken eski formuna kavuşmuş olmasıyla günün banko ismi olarak değerlendirilecek konuma geldi.!

GİT--YİĞİT CAN İZMİR TAHMİNİ GÖRMEK İÇİN...

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

7.4.2.5.8.3

4.2

3.2.7.10.9

5-OSMAN BEY 

7.8.3

9.11.2

64.8 TL 

ALTILI

7.4.2.5.8.3

4.2.6.7

3.2.7.10.9

5-OSMAN BEY 

7.8.3.2.6

9.11.2

196 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski