27 Haziran Yiğit Can Bursa At Yarışı Tahminleri

 

SELİMABİ

Uzun süren sessizliğini hanesine hafif sikletle yazdırdığı birincilikle bozan safkan uygun gurupta son yarışının tesadüf olmadığına inandırmak için sahaya mücadeleye çıkacaktır. Koşuda formu had safhada yer alan Kafakıran ve rakibi Prenses Cor'da aynı yarışta yer alan isimdi. Halil Kaplan'la uyumunu sahaya her saniye yansıtan Selim abi çetin ve sert geçmeye aday birincilik çekişmesinden daha fazla çaba göstererek galip çıkmasını umduğum Selimabi günün bankosu. 

WHITE TOCCET

Güçlü ekürisine sahaya fedai çıktığı son yarışında az kalsın ummadık birincilikle sahadan etkili performans sağlayarak birincilikle ayrılmaya yakın performans sahaya süren kısrak gurubun en tecrübeli ismi olma özelliğini sert temposuyla birleştirmeye çalışacaktır. İlk yarışında ikinciliği hanesine yazdıran Dilo'yla beraber rakiplerinden sıyrılmasını umduğum White Toccet 600-37.3, 400-24.4 rahat hazırlıklarıyla çizgiyi önde geçmeye yakındır. 

EDİTÖR:

Her gün büyük emeklerle hazırladığımız içeriklerimize ve tahminlerimize büyük teveccüh gösteriyorsunuz. Teşekkür ederiz. Fakat ekonomik anlamda siteyi ayakta tutmakta her zamanki gibi güçlük çekiyoruz. Çünkü sizlerden FAZLA bir destek göremiyoruz. Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum.

NORMAL ALTILI

3.2.4.5.7

3-SELİMABİ

1.5.2.3.4

4.2

5.3

9.4.1.11

ALTILI

3.2.4.5.7.8

3-SELİMABİ

1.5.2.3.4.6

4.2.1

5.3

9.4.1.11.6.14


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski